Tavsiye Mesaj Düzenleme / Silme

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Erdem

Hayvansever
Kus Dostu
Her ikisi de, forum içeriğinin temiz kalabilmesi için engellenmiş fakat; bu durum da benim yazmama engel. Ekleme, çıkarma, düzenleme yapmam ve/ya sadece canım istediği için tamamen silmem gerekebilir. Bu, benim inisiyatifimde olmalı. Evet, yarın bir şeye kızıp, yazdığım mesajları silmem; sonrasında verilen cevapları anlamsız kılacaktır fakat; bu moderasyon ekibinin sorumluluğu. Mesela; mesaj, konunun ilk mesajıysa, silinmesi engellenebilir. Veya en kötü ihtimalle, 2 - 3 saat boyunca düzenlemeye / silmeye açık kalıp, sonrasında düzenlenemez / silinemez hale gelebilir.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Erdem bey tavsiyenizden dolayı teşekkür ederim, yakın zaman içerisinde halledeceğim. Son dönemlerde bilgisayarım çok fazla arıza verdiğinden dolayı (artık değiştir diyor kendisi) mobilden biraz uğraştırıyor. Fakat bilgisayara geçiyorum şimdi, umarım sorunsuz bir şekilde açılır ve bu durumu düzeltmiş olurum.

Edit: Şu an tamamdır, lütfen kontrol edebilir misiniz?

Son düzenleme:

Erdem

Hayvansever
Kus Dostu
Evet, butonlar gözüktü. İlerleyen yıllarda mutlaka sıkıntıları yaşanacaktır fakat o zamanlar, farklı çözümler üretilebilir.

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Bende de saat yanlış gözüküyor yine @Tevfik bey.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miela, Erdem bey yazılımcıdır sağ olsun kendisi tavsiyeler de bulunuyor. Birçok kişi bilgisi üzerinden ukalalık yapar ama Erdem bey sağ olsun fikir ve düşüncelerini nazikçe ifade ediyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Saati en son güncellemiştim fakat tam olarak denildiği gibi ayak uyduramadı Türkiye’ye :)

emirrasit

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, kardeşim müsait bir zamanda sana yazayın ftpden src klasöründe php dosyası var ona kodu ekle kimse uğraşmaz saatle
PHP:
UPDATE xf_user SET timezone = 'Europe/Moscow';
Bu kodu msqlde çalıştır kafidir yeni kayıt oldukların saat dilimi sorunu yaşanmaz

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@emirrasit, tamam abi ben özelden sana yazarım kodu verirsin bana şimdi dışarıdayım bilgisayarı açtığım vakit kodu eklerim