Merhabalar

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Arkadaşlar hepinize merhaba. Adım Furkan.
Forumdan @Tevfik abimin söylemesi ile haberim oldu. Bilgisayarım yoktu, anca üye olabildim.

10 yaşında bir köpeğim var, adı Pars :) Cinsi yok, kapımda bulunca aldım ve o gün bu gündür bizle beraber. Sizlere ve tüm dostlarımıza uzun ömürler diliyorum. Umarım güzel vakit geçiririz. Herkese iyi forumlar diliyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Furkan kardeşim hoş geldin sefalar getirdin ☺️ Pars’ı bizlere tanıtabilirsin köpeğini tanıt forumunda merak ettim bir bakalım 😇

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu

Ali

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba Furkan,
Hoş geldin. :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Furkan bey hoş geldiniz çok güzel vakit geçireceğinize eminim, burasını bayağı seviyorum ama bazı nedenlerden dolayı giremiyorum maalesef.

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
@Furkan bey hoş geldiniz çok güzel vakit geçireceğinize eminim, burasını bayağı seviyorum ama bazı nedenlerden dolayı giremiyorum maalesef.

Teşekkür ederim, hoş buldum. İnsanlık halidir, biz de her an burada olamıyoruz maalesef. İyi forumlar dilerim.

destanhbf

Hayvansever
Arkadaşlar hepinize merhaba. Adım Furkan.
Forumdan @Tevfik abimin söylemesi ile haberim oldu. Bilgisayarım yoktu, anca üye olabildim.

10 yaşında bir köpeğim var, adı Pars :) Cinsi yok, kapımda bulunca aldım ve o gün bu gündür bizle beraber. Sizlere ve tüm dostlarımıza uzun ömürler diliyorum. Umarım güzel vakit geçiririz. Herkese iyi forumlar diliyorum.
kardeşim aramıza hoş geldin. pars ne kadar şanslı bir köpekmiş ki güzel bir ailenin kapısında beklemiş. dostunla geçireceğin her günün güzel olsun inşallah.

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
kardeşim aramıza hoş geldin. pars ne kadar şanslı bir köpekmiş ki güzel bir ailenin kapısında beklemiş. dostunla geçireceğin her günün güzel olsun inşallah.

Hoş buldum, çok teşekkür ederim. Hepimiz dostlarımızda güzel yıllar geçiririz inşallah.