Merhabalar izmir den

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Çekiliş zamanı ne zaman bilgisi olan varmı arkadaşlar hamile bir kedicik besliyoruz sokakta yuvalandirmaya calisiyorum onu yardımcı olabilirmisiniz yuva için rica etsem

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Hulya hanım merhabalar, hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Bitiş vakti: 13 Mart 2019 / Saat: 00'da bitecektir...

Çekiliş bittikten hemen sonra 1 (bir) yarışma daha düzenleyeceğiz. 15 kg. köpek ya da kedi maması olacak yarışmamız. Sitemizi her zaman takip etmeye devam edin derim.

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Vakit buldukça girmeye calisiyorum

Arge7

Hayvansever
Kopek Dostu
Çekiliş zamanı ne zaman bilgisi olan varmı arkadaşlar hamile bir kedicik besliyoruz sokakta yuvalandirmaya calisiyorum onu yardımcı olabilirmisiniz yuva için rica etsem

Kedi sahiplendirmek baya zor iş özellikle sokak kedisi.. mümkün olduğu kadar sizin ilgi göstermeniz gerekli özellikle hamileyse uygun bir yere taşımanız iyi olacaktır. Zaten havalar ısınıyor soğuk derdi kalmıyor.

Kedim

Hayvansever
Kedi Dostu
@Hulya hoşgeldiniz, hülya hanım. Geçici değil kalıcı olmanız dileğiyle..

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Bu arada sizin yazınızı okudum biraz evvel Kayserili oldugunuzu çok sevindim sizin gibiler ordaki hayvan düşmanlarına belkı birşeyler öğretirler kisin çok üzüldüm ordaki duruma

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Kedi sahiplendirmek baya zor iş özellikle sokak kedisi.. mümkün olduğu kadar sizin ilgi göstermeniz gerekli özellikle hamileyse uygun bir yere taşımanız iyi olacaktır. Zaten havalar ısınıyor soğuk derdi kalmıyor.
Bi yuva yaptırdık ama giremiyor içine korkuyor etrafta köpekler var bahçem olsa asla bırakmam kimseye de vermem ama apt da oturmak zor binada hayvan düşmanda çok yuvayı binanın karsindaki arsaya koyduk ona bile konuşuyorlar hergün yuvayı kontrol ediyorum

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bi yuva yaptırdık ama giremiyor içine korkuyor etrafta köpekler var bahçem olsa asla bırakmam kimseye de vermem ama apt da oturmak zor binada hayvan düşmanda çok yuvayı binanın karsindaki arsaya koyduk ona bile konuşuyorlar hergün yuvayı kontrol ediyorum

Kedinin ne gibi zararı olacakta bu insanlar bu kadar fazla konuşuyorlar? Gerçekten anlam veremiyorum ve iyice sinirim bozulmaya başladı bu duruma...

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
Şu kabı falan varya yiyecekler vs konusuyorlar iste annmlerle yasamasam balkonuma koycgm malesef onlarda sevmiyor evdeki kedimiz oda dan cikmiyor kopegimizi sahiplendrmk zorunda kaldık Annmler yuzunden gerçi sürekli görüyoruz sözleşmeyle verdim asla da bırakmam belkı sonra alırım ama çok mutlu şuan evin yaramaz çocuğu 🤗

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Hulya hanım insanların bu kadar acımasız olmalarına anlam veremiyorum gerçekten. Su kabı veya mama kabı konulabilir bundan doğal ne olabilir ki? O kediler kendilerinden 10 kat daha temiz hayvanlar, eğer bir kedi kirli ise üzeri ya çok susamıştır ya da bir rahatsızlığı vardır.

Hulya

Hayvansever
Kus Dostu
@Hulya hanım insanların bu kadar acımasız olmalarına anlam veremiyorum gerçekten. Su kabı veya mama kabı konulabilir bundan doğal ne olabilir ki? O kediler kendilerinden 10 kat daha temiz hayvanlar, eğer bir kedi kirli ise üzeri ya çok susamıştır ya da bir rahatsızlığı vardır.
Insanlarla uğraşmaktan nefret ettim artık konuşsalrda bana birşey duyamıyorlar duyurum sadece başkaları tarafından sadece kedicigin yanına herzamn gidemiyorum ona uzuluyorum bugun çok rüzgar var soğukta her gece dua ediyorum ona ve tüm sokak canlarına kimbilir nereye sığınıyorlar keşke hepsine bakacak gücün olsaydi

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Kaçıncı su ve mama kabı koyuyorum atıyorlar ya da bu kağıt toplayanlar falan mı alıyor anlamadım. Sonunda yazı yazdım gene alıyorlar.