Merhabalar, Corki adlı patilinin annesiyimmm

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Corki

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar,
Corki ve bizim hikayemizde güzel hatıralar biriktirme temennisiyle....

Evlenmeden evvel bal bir köpeğimiz vardı kazada kaybettik. Evlendikten sonra da sahiplenmek istedik fakat apartman da yasakmış dediler 10 yıl sonunda herkesi karşımıza aldık ve şimdi kedi çocuk Corki' nin ailesi olduk. Açıkçası kediler hakkında hiçbir şey bilmiyoruz ve onu nasıl mutlu ederiz diye sürekli sizlere danışıp ona iyi bir aile olmak için cabalayacagiz 🐾🐾🐾

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Benim anlamadığım bir apartmanda neden evcil hayvan beslemeye izin vermez diğer apartman sakinleri, buna anlam veremiyorum. Evcil dostunuzu da uygun kategoride tanıtabilirsiniz bizlere :)

Corki

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Benim anlamadığım bir apartmanda neden evcil hayvan beslemeye izin vermez diğer apartman sakinleri, buna anlam veremiyorum. Evcil dostunuzu da uygun kategoride tanıtabilirsiniz bizlere :)
Kendilerinin daha temiz olduğunu düşünüyorlarsa demek 🐾 hoşbulduk teşekkür ederim 🌟

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kendilerinin daha temiz olduğunu düşünüyorlarsa demek 🐾 hoşbulduk teşekkür ederim 🌟

Kediler dünyanın en temiz canlıları arasında yer alır. Bakın hayvanları dahi demiyorum, direkt canlıları. O kişiler kirli kedi gördükleri zaman akıllarına "hasta veya susuz mu kalmış?" sorusu gelmez. Siz en güzelini yapmışsınız, bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Corki

Hayvansever
Kedi Dostu
Kediler dünyanın en temiz canlıları arasında yer alır. Bakın hayvanları dahi demiyorum, direkt canlıları. O kişiler kirli kedi gördükleri zaman akıllarına "hasta veya susuz mu kalmış?" sorusu gelmez. Siz en güzelini yapmışsınız, bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
Kesinlikle katılıyorum hem temiz hem ballar 🙈🐾 çok teşekkür ederiz 🌟

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Son yasağa bir bakın. Hayvanların evde bakılması yasak değil artık diye biliyorum. Şikayet ederlerse kapı gibi yasağı gösterirsiniz.
Tevfik'in dediği gibi, en temiz canlidir kendileri :)
Zamanı gelince kısırlaştırmanızı tavsiye ederim. Sorunuz olursa kedi kategorisinde açarsanız yardımcı oluruz.
Hoşgeldiniz :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoşgeldınız, beraber uzun bır omrunuz olsun :)

Sudenur Şen

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhabalar,
Corki ve bizim hikayemizde güzel hatıralar biriktirme temennisiyle....

Evlenmeden evvel bal bir köpeğimiz vardı kazada kaybettik. Evlendikten sonra da sahiplenmek istedik fakat apartman da yasakmış dediler 10 yıl sonunda herkesi karşımıza aldık ve şimdi kedi çocuk Corki' nin ailesi olduk. Açıkçası kediler hakkında hiçbir şey bilmiyoruz ve onu nasıl mutlu ederiz diye sürekli sizlere danışıp ona iyi bir aile olmak için cabalayacagiz 🐾🐾🐾
Ne güzel bir cesaret umarım dilediğiniz gibi olur her şey ❤️