Merhabalar ben Yunus Çelik

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@yunuscelik, buna çok güldüm bir de kuzenlerim fotoğraf göndermişler kadın en güzel yuvayı almış, kedi gidip karton içerisinde uyuyor. Ben villa alıyorum o barakada kalıyor diye ona iyi gülmüştüm :D

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Yunus bey hoşgeldiniz :) ben bu aralar çok fazla giriş sağlayamıyorum aile sorunlarımdan dolayı ama aklım hep burada, siz seversiniz umarım burayı :)

mayuked

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar herkese merhaba yaklaşık 1 haftadır burda soru soruyorum kedilerle ilgili ve sağolsunlar bilenler çok güzel bilgilendirdi beni. Sonunda kedimi yani Pamuk'u bugün sahiplenmiş bulundum.
Arabaya zor bindirdik aslında çok cana yakın bir kedi bizden korkmuyor fakat evinden ayrılmak istemediğinden baya zorluk çıkardı. Ama arabada bekleyip alıştırdıktan sonra arka koltukta mışıl mışıl uyudu :D Arkadaşlar kedi 6 aylık. Şuan evin köşelerinde oturuyor tabi biraz çekingen ama sevincede hiçbir şekilde karşılık vermiyor. Bu şekilde saklanması normal midir ? Alıştıktan sonra veterinere götürmeyi planlıyorum.
Böylelikle aranıza resmen katılmış bulunuyorum. İyi forumlar herkese.
Pamuk çok tatlıymış. Umarım musmutlu, sağlıklı günler geçirirsiniz. Onların bizlere çok ihtiyaçları var...

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Pamuk çok tatlıymış. Umarım musmutlu, sağlıklı günler geçirirsiniz. Onların bizlere çok ihtiyaçları var...
Çok teşekkür ediyorum. Ufak bir güncelleme yapayim ilk gün yanıma yaklaşmayan kızım şuan masamdan inmiyor ve ders yapma gel beni sev diye yalvarıyor :)

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-12-10 at 20.05.11.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-10 at 20.05.11.jpeg
    285.4 KB · Görüntüleme: 29

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@yunuscelik, ilerleyen zamanlarda başının üstünde yeri olur artık :) Çok sevindim yaklaşmasına, kediler hakkında yıllar önce ilk öğrendiğim bilgi: kedi istediği vakit kendisini sana sevdirir, sen istediğin zaman değil. :D