Merhabalar, ben Buse.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

busesultanada

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar,

İsmim Buse ve İstanbul'da ikamet etmekteyim. Bir beyaz eşya bayisinde satış elemanı olarak çalışıyorum.

Hayvanların hepsine dünyalarca sevgimiz olsa ve çeşitli hayvanlar beslemiş olsak da (kedi, köpek, balık, iguana, ördek, tavşan..) kedilere olan sevgimiz biraz ağır basıyor.

Erkek, yavru kara kedim 6.kattan aşağı düşüp öldükten sonra 8 sene boyunca hayvan besleyemedim. Ta ki düne kadar. Terkedilmiş ve sütten kesilmemiş biçare kediyi yaşatma çabası ile dört dönüyoruz etrafında. Buradan öğrenecek çok şeyim var. Sizler sayesinde yetiştirirken çok bilgilenecegimize eminim.

Sevgiyle kalın,
Satın almayın, sahiplenin..

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Buse hanım hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Kedinizin yaşamını kaybetmesine üzüldüm, yeni bir kediye yuva açtığınız için ve onu yaşatmaya çalışmanıza ise çok sevindim. Aklınıza takılan her soruyu uygun kategorilere açarak sorabilir, bildiklerinizi diğer üyelerimizle paylaşabilirseniz çok mutlu oluruz :)

KBRAACKZ

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoşgeldiniz Buse hanım. Umarım yavrunuz hayata sıkı sıkı tutunur ve sizinle sağlık musmutlu ömürler geçirir.

busesultanada

Hayvansever
Kedi Dostu
Buse hanım hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Kedinizin yaşamını kaybetmesine üzüldüm, yeni bir kediye yuva açtığınız için ve onu yaşatmaya çalışmanıza ise çok sevindim. Aklınıza takılan her soruyu uygun kategorilere açarak sorabilir, bildiklerinizi diğer üyelerimizle paylaşabilirseniz çok mutlu oluruz :)
Müteşekkirim, çok teşekkür ederim Tevfik Bey, hoşbulduk.. 🙂🙏
Hoşgeldiniz Buse hanım. Umarım yavrunuz hayata sıkı sıkı tutunur ve sizinle sağlık musmutlu ömürler geçirir.
İnşallah çok teşekkür ederim efendim, tek temennimiz o yönde 💖