Merhaba

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Aminebusra

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar tam bir yıllık kedi annesiyim kızım 5 ekim doğumlu 1 buçuk yaşına yaklaştı önceden hayvanlardan çok korkardım olağanüstü bir korkuydu eşimde vertigo vardı doktoru eve kedi almamızı tavsiye etti stresi rahatlatıyor diye bizde aldık o daha korkak bir bebekti bende korkak bir anne birbirimize yavaş yavaş alıştık ve şuan sanki Canlı kanlı anne gibi hissediyorum gerçekten insansı duyguları var tepkiler aynen öyle bakalım yakında torunlarımız olacak inşallah büyük ailemizin resmini de atarız :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Aminebusra, hoş geldiniz sefalar getirdiniz sitemize. Öncelikle eşinize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, bir dosta sahip olmak insanı her türlü mutlu da eder rahatlatırda :) kedini veya köpeğini tanıt kategorisinde resimlerini ekleyebilirsiniz :)

Aminebusra

Hayvansever
Kedi Dostu
Eklemiştim reklama gireceğini düşünmedim orda gitti gidiyor filan diye site ismi vermişler diye sihire ismi verdim güvenli diye kusura bakmayın daha dikkatli olurum

Aminebusra

Hayvansever
Kedi Dostu
Pardon ben evhanımıyım bi yorumum reklam içeriği almışsa ondan bahsediyorsunuz sandım KPSS çalışan Ankara’da yaşayan bir evhanımıyım :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Aminebusra, sorun değil :) internet site ismi paylaşmak yasak sitemiz içerisinde de :)