Merhaba

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Prensess

Hayvansever
Kopek Dostu
Herkese selam benim adım Mustafa

Yaklaşık bir senedir 2 yaşında sahiplendiğim Prenses isimli bie yorkshire terrier sahibiyim hayatımın en zor zamanlarında sahiplenmiştim ben prensesi ve o zor zamanlarımı atlatmakta bana yardımcı olan en yakın arkadaşım oldu şuan 3 yaşında ve gebe yaklaşık 3 hafta falan sonra doğumumuz var dualarınıza ihtiyacımız olabilir ☺☺ Herkese en yakın dostlarıyla ayrılmama dileklerimle. 😊😊

Ekli dosyalar

• IMG_20191203_192433.jpg
    IMG_20191203_192433.jpg
    275.2 KB · Görüntüleme: 180

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Maşallah çok tatlı bir prenses, umarım ticari olarak düşünmüyorsunuzdur Mustafa bey? :) sizin gibi iyi bakacak insanların bu canları her zaman değil de gerekli dönemlerde çiftleştirip yavru almanız hayvanın sağlığı açısından da iyi olacağını düşünüyorum.

Prensess

Hayvansever
Kopek Dostu
Maşallah çok tatlı bir prenses, umarım ticari olarak düşünmüyorsunuzdur Mustafa bey? :) sizin gibi iyi bakacak insanların bu canları her zaman değil de gerekli dönemlerde çiftleştirip yavru almanız hayvanın sağlığı açısından da iyi olacağını düşünüyorum.
Merak etmeyn Tevfik bey ticari amaçlı değil öyle birşey için düşünmedim ama kısırlaştırmaya karşı olduğum da bir gerçek ben hayvanların doğalarıyla oynanmaması taraftarıyım 3 yaşında ve ilk kez anne olacak bu duyguyu tatmalı diye düşünüyorum 😊

ztk061987

Hayvansever
Kedi Dostu
BENCEDE EN AZ BI KERE ANNELİĞİ TATMASI LAZIM SONRASINDA KISIRLAŞTIRMAK EN İYİSİ ÇÜNKÜ HASTALIKLARA COK ACIK OLUYOLAR KISIRLAŞTIRMADIGINIZ SÜRECE