Merhaba

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Nurcan

Hayvansever
Nurcan ben Kayseriden.küçüklüğümden beri kedileri çok severim iyi ki var onlar kedim Zeytinle yaşıyoruz

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Nurcan hanım, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Sizinle tanışmıştım Kayseri'de zeytin sayesinde, sizin ne muhteşem bir hayvansever olduğunuzu zeytine sarıldığınızda görmüştüm, çok iyi anlamıştım. O an dedim ki; hanımefendiden başka kimse bu kadar iyi bakamaz.

Allah sizden razı olsun, çok teşekkür ederim. Zeytin'i de paylaşırsanız insanlar bir'er maşallah desinler :)

Nurcan

Hayvansever
Hoş buldum böyle güzel bi siteyi bize sundugunuz için ben teşekkür ederim.siteyi nasil kullanicami tam olarak bilemiyorum kusura bakmayin 😊 Seve seve paylaşırım tabi Zeytinimi .Veteriner ziyaretine giderken taşıma çantasına girmek istemiyor bu şekilde gidip geliyoruz .Ama endişe etmeyin emniyet kemerimiz takılı 😅 81

destanhbf

Hayvansever
Hoş buldum böyle güzel bi siteyi bize sundugunuz için ben teşekkür ederim.siteyi nasil kullanicami tam olarak bilemiyorum kusura bakmayin 😊 Seve seve paylaşırım tabi Zeytinimi .Veteriner ziyaretine giderken taşıma çantasına girmek istemiyor bu şekilde gidip geliyoruz .Ama endişe etmeyin emniyet kemerimiz takılı 😅Ekli dosyayı görüntüle 81
bu muhteşem görsel için çok sağolun. gece gece tebessüm kaynağım oldu diyebilirim :) o beyaz yanaklarını öpün benim yerime :) maşallah ona çok akıllı o :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Nurcan hanım çok sevimli, çok şeker bir o kadar da yaramaz bir kediciğe benziyor zeytin :) her an trafikte birisiyle kavga edecek gibi duruyor sanki, ben çok beğendim zeytini uzun ömüler diliyorum maşallah

destanhbf

Hayvansever
@Nurcan hanım çok sevimli, çok şeker bir o kadar da yaramaz bir kediciğe benziyor zeytin :) her an trafikte birisiyle kavga edecek gibi duruyor sanki, ben çok beğendim zeytini uzun ömüler diliyorum maşallah
kesinlikle katılıyorum bu yoruma :D sevimli bir o kadar da yaramaz bir suratı var :) munzur :)

Nurcan

Hayvansever
Teşekkür ederim koruma olarak geliyor yanıma zaten 😀