Merhaba

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Pelushe

Hayvansever
Kedi Dostu
Adım Zeynep,

2 yaşında internetten gönüllü sahiplendiğim bir kedim var. Kızımın adı Peluş. İsmini kesinlikle sonuna kadar hak eden bir minnoşluğa sahiptir :) Ürkek ama bir o kadar da meraklıdır kendileri.. Peluştan öncesinde, annesinden ayrı kalıp hastalanan veteriner tarafından bulunup tedavi edilmiş yavru bir kedi sahiplenmiştim. Ne yazık ki şanşsızlığı onu bırakmadı ve 3 senelik beraberliğimiz sonucu Mango'yu kaybettim.:cry: Evimdeki kedisizliğe dayanamayıp bir daha sahiplendim. Şu an tek diyebildiğim "iyi ki". Kaybettiğimin acısı Peluş'a bağlılığımı arttırıyor ve onun üzerine daha çok titrememe sebep oluyor. İşte tam olarak bu yüzden bu sitedeyim. Kızım ve diğer canlar için yararlı olabilecek en ufak bir bilgi bile benim için harikadır.

Herkese iyi akşamlar diliyorum :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Pelushe, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Umarım güzel vakit geçirirsiniz. Mangoya ben de çok üzüldüm, Peluşu da merak ettim Kedini Tanıt kategorisinde dilerseniz tanıtabilirsiniz :)

Pelushe

Hayvansever
Kedi Dostu
@Pelushe, hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Umarım güzel vakit geçirirsiniz. Mangoya ben de çok üzüldüm, Peluşu da merak ettim Kedini Tanıt kategorisinde dilerseniz tanıtabilirsiniz :)
Hoşbuldum, profil fotoğrafımı güncelledim şapşik Peluşumu oradan görebilirsiniz :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Pelushe, bayağı güzel duruyor :)

707.jpg

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Pelushe, onu çok söyledim :) maşallah aşırı tatlı duruyor, fotoğrafı çok basit bir biçimde yükleyebilirsiniz aslında konuya.

Yeni bir başlıkla Peluş hakkında hissettiklerinizi ve yaşadıklarınızı anlatabilirsiniz 😇

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Ay bu tam bir şirine maşallah şapşik suratlıya. İnşallah uzun yıllar birlikte yaşarsınız.