MERHABA

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

ırmak

Hayvansever
Kus Dostu
Öncelikle bütün hayvansever dostlarıma iyi akşamlar dilerim.
Bir muhabbet kuşu sahibiyim dünyalar tatlısı bir kızım var. Adı Lila. Kendisi bizim evde doğdu. o günden bu güne bizimle. 24 Ekimde tam 1 yaşında olacak.
yanına eş almıştık fakat 5 gün önce kaybettik. Acısı taze hala onu neden kurtaramadım ya da neden böyle oldu diye sorgulayıp durdum hep. vefat eden yavrumun solunum yollarında sıkıntısı vardı sahiplendiğimden beri ne sıkıntısı olabilir diye veterinere götürdüm getirdim. en son gittikten sonra kuşum kötüleşmeye başladı ve cereyanda kaldığını varsayarak böyle bir durum olduğunu anladım. ama elimden hiçbir şey gelmedi. çevremdeki veterinerler kuşlarla alakalı pek bilgiye sahip değiller çaresizlik çok kötü . Şimdi canım kızıma da bir şey olur diye endişe ediyorum ve kendisi tek kaldı eşi vefat ettiğinden beri onunla ilgilenmeye ve yalnız bırakmamaya çalıştım . Daha iyi bakmaya daha çok ilgilenmeye başladım. Umarım yanımızdaki can dostlarımız sağlıklı mutlu yaşarlar.
Burada bulunmaktan mutluyum. Kızımla fotoğrafım

Ekli dosyalar

• 38806.jpg
    38806.jpg
    81.5 KB · Görüntüleme: 20

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba, aramıza hoş geldiniz :) Eşinin vefat etmesi oldukça üzücü. Umarım mutlu ve huzurlu bir yaşamı olur. Sana da selamlar Lila :love:

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz, kuşunuzu kaybetmenize çok üzüldüm 😔. İnşAllah Lila daha uzun yıllar boyu yanınızda mutlu ve sağlıklı bir şekilde yaşar.