Merhaba!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Selamlar herkese 🥳 bir köpeğim var, en güzel cins olanından: sokak köpeği🐶 1,5 yaşında kendileri, Rio Hanım. Ona mama aramaları yaparken (hala belirleyemedim mamayı😞) buraya denk geldim, üye oldum. Faydalı bi site olacak sanırım benim için. Hayvanseverlerle bir arada olmak da güzel olacaktır. Sevgiler..

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Rio hanımı köpeğini tanıt kategorisinde görmek isteriz ☺️ Ayrıca mamalar hakkında kafanıza her ne takılırsa direkt olarak konu açabilirsiniz sitemizde, elimizden gelen desteği her türlü veririz.

• Beğen
Tepkiler: Miu

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Teşekkür ederim🥰

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoş geldiniz :) hayvanlar sitesini çok seveceğinizden eminim, buranın bambaşka yeri vardır. Sosyal medyadan çok daha güzel buluyorum.

• Beğen

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Hoş geldiniz :) hayvanlar sitesini çok seveceğinizden eminim, buranın bambaşka yeri vardır. Sosyal medyadan çok daha güzel buluyorum.
Umarım öyle olur :) daha keşif aşamasındayım, tam anlayayım iyice alışırım sanırım

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miu, aklınıza takılan herhangi bir soru olur ise siteye konu açarak sorabilirsiniz. Ben hep buradayım :)

• Beğen

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miu, aslında çok kolay bir sistem :) Forum sitelerinin sosyal medyalardan çok daha samimi ve içten geldiğine inanırım ama herkes sosyal medyada. Ve bazen gerçekten sağlıklı bilgiler verilmediğini düşünerek kurulumu yaptık bu siteyi.

Bir de sorulan bir soru tarihin tozlu raflarına kaldırılıyor, burada sorulan bir soruyu ise ve aldığı cevapları Google - Yandex vb. arama motorlarından gelen birçok ziyaretçi görüp faydalanıyor :)

• Beğen

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
@Miu, aslında çok kolay bir sistem :) Forum sitelerinin sosyal medyalardan çok daha samimi ve içten geldiğine inanırım ama herkes sosyal medyada. Ve bazen gerçekten sağlıklı bilgiler verilmediğini düşünerek kurulumu yaptık bu siteyi.

Bir de sorulan bir soru tarihin tozlu raflarına kaldırılıyor, burada sorulan bir soruyu ise ve aldığı cevapları Google - Yandex vb. arama motorlarından gelen birçok ziyaretçi görüp faydalanıyor :)
ay sosyal medyası batsın, çöplük resmen. Hiçbir şey olmasa bile (ki var belli) hayvan seven insanlarla bir arada olacağım için mutluyum. Çünkü bu hayatta benim için çok önemli bir kriter :love:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Miu, sosyal medya ben de sevmiyorum ama işte oradan asıl kitleyi çekmeye çalışıyorum (bu konuda yalan söyleyemem), birçok kişi sosyal medya üzerinden hayvanseverlik, yardım gibi konuları suistimal ederek birçok kadını, çocuğu taciz eyleminde bulunuyor. Geçmişte facebook gruplarında çok fazla karşılaştım böyle pis durumlarla maalesef.

Burada taciz, küfür vb. şeyler olursa (ağır suçlamalar) direkt biz olayı adli işlere taşırız. Kimsenin kimseye hakaret veya küfür etmesine göz yumamayız.

• Beğen