MERHABA PATİSEVERLER.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

destanhbf

Hayvansever
MERHABA Ben Hasan. Sitenizi sosyal medya üzerinde gezerken tesadüfen gördüm. Umarım amacına hizmet eden bir site olarak kalırsınız. yaşım 25. Alanyada yaşıyorum. Sağlık mezunuyum. Beni sahiplenmiş olan 5 kedim var. Onlarla hayat BİR BAŞKA GÜZEL.
FÜHRER'İN EN BÜYÜK RAKİBİ
MELEĞİN KAHRAMANI
AYI'NIN BABASI
ÇİNGENE'NİN BAGASI
MİSKET'İN İNSANI.
BETÜŞÜN İSE HERŞEYİYİM.

ONLARSIZ TEK BİR GÜN DAHİ DÜŞÜNMEK İMKANSIZ.
İYİKİ VARSINIZ.😺😸😹😻😽💑

Misgene07

Hayvansever
MERHABA Ben Hasan. Sitenizi sosyal medya üzerinde gezerken tesadüfen gördüm. Umarım amacına hizmet eden bir site olarak kalırsınız. yaşım 25. Alanyada yaşıyorum. Sağlık mezunuyum. Beni sahiplenmiş olan 5 kedim var. Onlarla hayat BİR BAŞKA GÜZEL.
FÜHRER'İN EN BÜYÜK RAKİBİ
MELEĞİN KAHRAMANI
AYI'NIN BABASI
ÇİNGENE'NİN BAGASI
MİSKET'İN İNSANI.
BETÜŞÜN İSE HERŞEYİYİM.

ONLARSIZ TEK BİR GÜN DAHİ DÜŞÜNMEK İMKANSIZ.
İYİKİ VARSINIZ.😺😸😹😻😽💑
Hoşgeldin kedibabası 😊

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Hasan bey hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Güzel vakit geçirmeniz dileğimle :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
teşekkürler tevfik bey. hoş bulduk sefa bulduk. hep birlikte güzel vakitler geçirmek temennisiyle. ;)

Elimden geldiği kadar çevreme ve tüm sosyal medyaya duyurmaya çalışıyorum. Umarım bu konuda başarılı olurum ve büyük bir aile olma yolunda ilerleriz :)

destanhbf

Hayvansever
Elimden geldiği kadar çevreme ve tüm sosyal medyaya duyurmaya çalışıyorum. Umarım bu konuda başarılı olurum ve büyük bir aile olma yolunda ilerleriz :)
umarım bu konuda başarılı olabilirsiniz. bu konuda biz de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.(y)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
hasan bey hoş geldiniz ne kadar güzel sıralamışsınız öyle :) umarım güzel vakit geçirirsiniz, büyük bir aile olma yolunda çok güzel ilerlemekte site :)

destanhbf

Hayvansever
hasan bey hoş geldiniz ne kadar güzel sıralamışsınız öyle :) umarım güzel vakit geçirirsiniz, büyük bir aile olma yolunda çok güzel ilerlemekte site :)
gizem hanım çok teşekkür ederim. onlar benim ailem ve her birinin yeri apayrı. ayrıca güzel dilekleriniz için de teşekkür ederim. site konusunda her zaman elimden gelen yardım ve desteği yapmaya da hazırım. :)