Merhaba. Kedisi şişko olanlar derneği kurup kedilerimizi zayıflatalım mı ?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Kodax

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedim (nugget) 3 yaşında. 1 yaşına gelene kadar yanında bir arkadaşı daha vardı çok hareket ettikleri için zayıftı ama şuan tek başına (yaklaşık 2 senedir)
ve sürekli mamasını yeyip yatıyor. N'yapsam bilemedim. Dİyet mama değil de acaba bir arkadaş daha mı sahiplensem diye düşünüyorum.
Eğer teşkilat kurarsak hep birlikte zayıf kedilere sahip olabiliriz ama bir yandanda göbüşlü kediler çok hojdır.

Ekli dosyalar

• IMG-20171223-WA0009.jpeg
    IMG-20171223-WA0009.jpeg
    110.2 KB · Görüntüleme: 42

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kedinizin oynayabileceği hareketli oyuncaklar almak, kedi koşu bantları kullanmak, gün içerisinde daha çok hareket etmesini sağlamak işinize yarayabilir. Kiloluyken çok sevimli görünseler de sağlıkları için zayıf kalmaları daha doğru. :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
zemin katta iseniz içinde zil olan toplardan alın.

bizimki 30 dakika durmadan onla oynuyor bizi hiç yormuyor :p

keske benım kızım da biraz tombik olsa

Mercan

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaş şart bence, yetişkin kediler oyuncakla oynamıyorlar pek ilgilerini çekmiyor eskisi gibi. Ama arkadaşı olunca koşturuyorlar birlikte. Keşke İstanbul'da olsaydınız, çok oyuncu gurul gurul bir yavrumuz var yuva arayan.

Azzuro

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim oğlumda 6 kilo görmüyor ona özel zaman ayırıp günlük yarım saat oynatsam zayıflıyor harekete ihtiyacı var kedi oltası çok uygun bu durum için