Merhaba Gönül Dostları

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

sereft

Hayvansever
Kedi Dostu
Sevgili arkadaşlar merhaba. Forumunuzu yeni keşfettim ve 2019 yılında olmamıza rağmen böyle forumların aktif olmasına çok sevindim. Not: eski forumculardanım :) Adım Şeref yaşım 49 İstanbulda oturuyorum ve tüm foruma sevgi saygılarımı gönderiyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Şeref bey merhabalar, aslında benden büyüksünüz bayağı siz daha iyi bilirsiniz o dönemlerin forum tadını, ben de eski tadını insanların bulmaları için çabalıyorum desem yeridir.

sereft

Hayvansever
Kedi Dostu
Şeref bey merhabalar, aslında benden büyüksünüz bayağı siz daha iyi bilirsiniz o dönemlerin forum tadını, ben de eski tadını insanların bulmaları için çabalıyorum desem yeridir.
Teşekkür ederim Tevfik bey. Forumdan aldığım zevki kesinlikle facebook vb. platformlar çıktı çıkalı alamadım. Bir çok forumda halen aktif bir biçimde eski değerini kazanmasını beklemekteyim. Sizin forumunuz da gerçekten çok güzel ve hayvanlarla yakından ilgileniyorum. Bir kedi sahibiyim. Ve daha önce evde tavşan kuş civciv balık kaplumbağa beslemişliğim var :) Hayvanlarla iç içe olmak gerçekten bazı insanlarla iç içe olmaktan daha iyi. Başarılarınızın devamını diliyorum...

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@sereft, çok teşekkür ederim beyefendi, bazı zamanlar insanların kalabalıkları yoruyor ve hayvanlar da arıyor insanoğlu mutlulu, huzuru ve sakinliği. Çok stresli olduğum zamanlar beslediğim kedilerin yanına mutlaka uğrarım, onların mırlamaları, üzerime sürtünmeleri, kucağıma atlamaları her şeye bedel oluyor inanın.

Ayrıca sosyal ağlardan uzak durmaya her ne kadar çalışsam da maalesef tüm reklamı da orası ve Google aracılığıyla yapıyorum.

sereft

Hayvansever
Kedi Dostu
Anlıyorum. Hayırlısı olsun başarılarınızın devamını dilerim :)

Erdem

Hayvansever
Kus Dostu
Selamlar, hoşgeldiniz. Biz de, kendimizi yaşlı forumcudan sayıyoruz :)