Merhaba esra ben aranıza yeni katıldım

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Esra

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar merhaba ben Esra, aranıza yeni katıldım ve internet sitenizi çok beğendim.

Aranıza katılmamdaki sebep sokak hayvanları için mama yardımında bulunan olur mu acaba diye katıldım.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, hoşgeldiniz.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Dilediğiniz tüm soruları uygun yerlere konu açarak sorabilir ya da mevcut konular üzerinden devam ettirebilirsiniz, elimizden geldiğince yardımcı oluruz.

Iyi forumlar ;)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Esra hanım hoş geldiniz, ilk yazınızı düzenleyip biraz daha detaylı anlatabilirsiniz kendinizi :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Tesekkür ederim ama ben burayı tam olarak çözemedim 🤭
Gördüğüm kadarıyla bir kediniz var.
Mesela kedinizi forumdaki kedi bölümü altında tanıtabilir, kedi bakımı kısmında aklınıza takılan sorulari sorabilir, diğer kısımlarda beslenme, mama önerileri alabilirsiniz.
Kisaca Aklınızda eksik olan tüm soruları sorabilirsiniz. ;)

Esra

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar merhaba adım esra evkızıyım sokak hayvalrı için yardım arıyordum hayvanlar.net sayfasını buldum üye oldum ve çok hoşuma gitti daha tam anlamıyla çözemesemde hoşuma gitti ve ben hayvanları çok severim evde bir kedim bir muhabbet kusum 30 taneye yakın balıklarım var hayvan sevgim hep var sokak taki hayvanlar için mama alıp dagıtırım belediyeyi arayıp yatdım isterim hayvanlar sagdık oldukları için onlar benim için çok önemli hepimiz mutlu olma dilegiyle hep birlikte

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Esra hanım hoş geldiniz sefalar getirdiniz. :)

Evinizde yer alan hayvan dostlarınızı ve sokakta beslediğiniz can dostlarınızı ilerleyen zamanlarda tanımak isteriz. İnternet sitemiz her konuda yardımcı olmaktadır içerisinde hayvan sevgisi olan tüm insanlara :)

Esra

Hayvansever
Kedi Dostu
@Esra hanım hoş geldiniz sefalar getirdiniz. :)

Evinizde yer alan hayvan dostlarınızı ve sokakta beslediğiniz can dostlarınızı ilerleyen zamanlarda tanımak isteriz. İnternet sitemiz her konuda yardımcı olmaktadır içerisinde hayvan sevgisi olan tüm insanlara :)
Tesekkür ederim tevfik bey inşallah ben onların resimlerini atarım hepsi çok tatlılar harikalar yarın sokaktaki kedilerime mama vercem hepsi geldiğinde resim atarım tevfik bey bende sizleri tanıdıgıma çok ama çok memnun oldum

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bizler de çok memnun olduk Esra hanım :)

Yüreğinize sağlık, o canlar adına ben teşekkür ediyorum sizlere. Eğer paylaşım yaparsanız çok mutlu oluruz :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Esra hanım aramıza hoş geldiniz burayı bende çok seviyorum ve kopamıyorum konu açıp mesaj attıkça daha çok sarıyor :D

Esra

Hayvansever
Kedi Dostu
Esra hanım aramıza hoş geldiniz burayı bende çok seviyorum ve kopamıyorum konu açıp mesaj attıkça daha çok sarıyor :D
Tesekkür
Ederim hoş bulduk evet bende öyle bugün gelemedim misafir vardı ama şimdi biraz bakıcam çok sagolun gizem hanım
624D5BA5-F5A4-428E-A25E-A1D11AECE35F.jpeg

Bugün sokakataki bebişlerime besleme saatim hepsi koşarak geldi ler tatlışlar bunlar

4752E72A-EC22-4814-A918-72C717F30B5A.png

Buda benim bitanecik bebişim oğluşum ogluşuma gelinde arıyorum

Son düzenleme: