Merhaba ben yeniyim.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

fistikveannesi

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba sevgili hayvan dostları. Ben aranıza yeni katıldım. Benim kedimle alakalı önemli bir kaç sorunum var ve yardımınıza ihtiyacım var.

babytownkitty

Hayvansever
Kemirgen Dostu
merhaba fıstık ve annesi😺 hoş geldin ben de senin kadar yeniyim. benim de kedşm var sana yardımcı olmayı çok isterim

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
hosgeldınız, elimizden geldiğince yardımcı olacagız.

fistikveannesi

Hayvansever
Kedi Dostu
hosgeldınız, elimizden geldiğince yardımcı olacagız.
Hoş buldum, çok teşekkür ederim. Kedimi sahipleneli 2 hafta oluyor. Sahibi ev değiştirme bahanesiyle başkasına sahiplendirmek istiyorum ilanıyla gördüm kedimi. Kedimi sahiplendim önce depresyona girdi e haklı olarak, elimden geldiğince sabırlı davranıyorum ama bana alışmıyor sanırım kedim 4 yaşında mamasını veriyorum, bir sürü araştırma yaptım nasıl güvenini kazanacağım bilmiyorum. Onu çok seviyorum ve alışması için daha ne yaparım diye sizlere sormak istedim. Yardımlarınız için şimdiden çoook teşekkür ederimm.
Teşekkür ederim hoş buldummm. Kedimi yeni sahiplendim kendisi 4 yaşında sahibi ev değiştirme sebebiyle sahiplendirdi. Bana alışması için ne yapmalıyım.

babytownkitty

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Hoş buldum, çok teşekkür ederim. Kedimi sahipleneli 2 hafta oluyor. Sahibi ev değiştirme bahanesiyle başkasına sahiplendirmek istiyorum ilanıyla gördüm kedimi. Kedimi sahiplendim önce depresyona girdi e haklı olarak, elimden geldiğince sabırlı davranıyorum ama bana alışmıyor sanırım kedim 4 yaşında mamasını veriyorum, bir sürü araştırma yaptım nasıl güvenini kazanacağım bilmiyorum. Onu çok seviyorum ve alışması için daha ne yaparım diye sizlere sormak istedim. Yardımlarınız için şimdiden çoook teşekkür ederimm.
ona mama ve su kabını değiştirirken izletin,mamasını koyarken seslenin, mama kabını sallayın içindeki sese alışsın. ödül maması,çubuklar vs onlardan verin elinizle yedirin. konuşmaya çalışın gerçekten anlıyorlar elbet size alışacak ve sahibini tanıyacak ama hiçbir negatif enerji ve kızma gibi bir durum yapnayın💞