Merhaba ben Muhammet Mustafa

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Temelreis

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba ben Muhammet Mustafa 3aylik amerikan tazisi melezi sahiplendim Bi kac sorunumuz disinda bana güzelce alistim ama diger konular İcin yardimci olurasaniz sevinirim

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Temelreis, merhaba hoş geldiniz hayvanlar sitemize. Elbette uygun kategoriye dilediğiniz gibi konu açabilirsiniz.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Muhammet mustafa bey hoşgeldiniz burası çok güzel bir site (her ne kadar ben her gün giremesemde), özel yaşantımda çok büyük sorunlarım olduğundan dolayı giremiyorum. her giremediğim zamanda içim gidiyor ama :(

Temelreis

Hayvansever
Kopek Dostu
Bende suan sirf huysuz İcin bir ayımı bosalltim egitim bana alismasina harcicam güzelce ondan burdan bilmedim iz cok sey var onlari öğrenmek İcin bayaği aktif olacam buyuk ihtimal 😂😂

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Temelreis, ben çok daha önceleri forumlarda takılıyordum ama şimdi kimse forum sitelerine girmek istemiyor, eskiden ne güzel olurdu tam aile gibi olurduk. buluşmalar falan gerçekleşirdi, sosyal medyaları biraz kullanayım dedim ve hiç sevmedim. burası bambaşkadır :) kesinlikle tavsiye ederim, ben her zaman aktif olmaya çalışıyorum ama maalesef :( ama olacağım az kaldı...

Temelreis

Hayvansever
Kopek Dostu
ben bundan 4ay once sine kadar telefon kullanmiyordum işe basladim diye mecbur aldim ya sosyal medya herseyi oldurdu

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Temelreis, bu konuda hemfikirim sizinle. Sosyal medya içerisinden çıkamıyor insanlar, özellikle yeni nesil. Hiçbir şekilde araştırma yok, sorgulama yok. Instagrama fotoğraf koyayım, beğeni alayım, yorum alayım. Ne garip istekleri var insanların. Forum ortamı bana göre internet üzerinde olabilecek en samimi ortamdır.