Merhaba ben Melek

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

MelekP.

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar herkese. Ben Melek Ankara da oturuyorum inşaat mühendisiyim. 11 Ağustos ta çalıştığım şantiye de terk edilmiş 5 yavru haberini verdiler. Sanırım işçiler yavrulara dokunmuş. Anne kediyi bekledik ancak dönmedi ve 2 yavruyu kaybettik. Birkaç veterinerin annesiz yaşamaz sözünden sonra arkadaşım süt anne bulmayı başardı 😊 Kardeşlerden birini sahiplendirdik ikisi ise 22 Eylül de benimle eve geldiler. Küçük bir iç savaştan sonra bir dişi bir erkek iki kedim oldu şimdi ailenin göz bebeği oldular. Evde iki de muhabbet kuşu olması işleri biraz karıştırdı ama neyse.
Mama veteriner ve diğer konular hakkında bilgi almak için katıldım aranıza. Herkese patili günler

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@MelekP., hanım hoş geldiniz sefalar getirdiniz ailemize, o yavrulara Melek gibi gelmişsiniz adeta emeğinize, yüreğinize sağlık :)

Sitemiz içerisinde yer alan uygun kategorilere konu açabilir, soru sorabilir veya açılan konulara özgürce cevap verebilirsiniz. Burada biz aileyiz, elimizden gelen tüm desteği sağlarız. Elinizde yer alan canlarınızı uygun kategorilerde tanıtabilirsiniz dilerseniz :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoş geldiniz burada güzel vakit geçireceğinize inanıyorum ben :)

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoşgeldiniz Melek hanım çok mutlu oldum o canlara baktığınızdan dolayı tüm kalbimle size sonsuz teşekkür ediyorum