Merhaba Ben Kerem

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

rexzibi

Hayvansever
Kedi Dostu
Herkese merhaba. Bodrum'dayım. Müzik öğretmenliği ve alan adı yatırımcılığı yapmaktayım. Asi, şımarık, sevimli, Tekir kedimiz "Kimyon ile yaşıyoruz. 1 yıl önce 5 senedir bizimle olan ve 8 yaşındaki köpek dostumuz Rex'i
bu yıl aynı tarihte de Kimyon'un kardeşi Zibidiş'i fip yüzünden kaybettik.
Çok üzülsek de hayat devam ediyor ve Kimyon ile ilgilenmeye devam etmek zorundayız.

Hepinize iyi forumlar.

Bilgeirik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba. Hoşgeldiniz. Kaybettiğiniz canlar için çok üzgünüm. 😞😞

rexzibi

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok teşekkür ederim. Fırsatı varken dostlarla daha çok ilgilenip daha kaliteli zaman geçirmeli insan.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@rexzibi hoş geldin sefalar getirdin. Muhteşem emojisini geldiğin için koydum, köpeğine çok üzüldüm inan.

Güzel vakit geçirmeni tüm kalbimle isterim

rexzibi

Hayvansever
Kedi Dostu
MVZd4M.png

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Rex ve zibidiş’ cidden çok üzüldüm, ne muhteşem duruyorlarmış. Şimdi geriye kalan o güzel anılar ve fotoğraflar...

destanhbf

Hayvansever
Herkese merhaba. Bodrum'dayım. Müzik öğretmenliği ve alan adı yatırımcılığı yapmaktayım. Asi, şımarık, sevimli, Tekir kedimiz "Kimyon ile yaşıyoruz. 1 yıl önce 5 senedir bizimle olan ve 8 yaşındaki köpek dostumuz Rex'i
bu yıl aynı tarihte de Kimyon'un kardeşi Zibidiş'i fip yüzünden kaybettik.
Çok üzülsek de hayat devam ediyor ve Kimyon ile ilgilenmeye devam etmek zorundayız.

Hepinize iyi forumlar.
hocam aramıza hoş geldiniz. kaybettiğiniz canlar adına üzgünüz. lakin hayat kalan diğer yavrucukları korumak adına devam ediyor. anıların tadı başka ama daha yaşanmamış anılar var önününüzde. kedinizle bol mırıltılı günler dilerim.

rexzibi

Hayvansever
Kedi Dostu
hocam aramıza hoş geldiniz. kaybettiğiniz canlar adına üzgünüz. lakin hayat kalan diğer yavrucukları korumak adına devam ediyor. anıların tadı başka ama daha yaşanmamış anılar var önününüzde. kedinizle bol mırıltılı günler dilerim.
Çok teşekkürler. Hoş bulduk.