Merhaba ben Cennet Ceylin

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mr.miskin

Hayvansever
Kedi Dostu
Bir ay önce sokakta bir kedi bulduk, hava karlıydı. Eve aldık ama minik şey çoktan hasta olmuş, veterinerde tedavi gördü ve şu an topaç gibi bir kedi. Uzun zaman annemi kedi almaya ikna etmeye çalıştım ama edemedim, ama hasta olduğu için bırakamadığımız bu çocuğu benimsedik. Bir aydır bizimle kalıyor. 5,5 aylık bir erkek kedi. Ben de, 16 yaşında, ona iyi bakmaya çalışan bir lise öğrencisiyim. Platformdaki herkesle tanıştığıma memnun oldum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba Cennet Ceylin kardeşim, hoş geldin sefalar getirdin. Öncelikle yüreğinize sağlık o can’a yuva olduğunuzdan dolayı sizi tüm kalbimle tebrik ediyorum. Umarım platformda çok güzel işlere imza atarız

Miu

Hayvansever
Kopek Dostu
Bir ay önce sokakta bir kedi bulduk, hava karlıydı. Eve aldık ama minik şey çoktan hasta olmuş, veterinerde tedavi gördü ve şu an topaç gibi bir kedi. Uzun zaman annemi kedi almaya ikna etmeye çalıştım ama edemedim, ama hasta olduğu için bırakamadığımız bu çocuğu benimsedik. Bir aydır bizimle kalıyor. 5,5 aylık bir erkek kedi. Ben de, 16 yaşında, ona iyi bakmaya çalışan bir lise öğrencisiyim. Platformdaki herkesle tanıştığıma memnun oldum.
Bu yaşta sokaktan hayvan sahiplenip, bakmanız beni duygulandırdı çok. Ne güzel, maşallah size 😻 Derslerinizde başarılar ve uzunca bir süre kedinizle mutlu huzurlu bir hayat olsun 🙏

Mr.miskin

Hayvansever
Kedi Dostu
Amin, inşallah siz de uzun yıllar kendi baktığınız canlarla mutlu bir hayat yaşarsınız, güzel bir ömrünüz olur ❤️

• Beğen
Tepkiler: Miu