Melek balkondan atladı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Misgene07

Hayvansever
Bu gün çok kötü hissediyorum kendimi. Melek 1 dakikalık boşluğumdan yararlandı ve balkondan atladı. Evin içinde arıyorum yok. Ağlaya zırlaya merdivenlerden indim. Meleğimi buldum. Çok şükür sağlık durumu iyi. Fakat o kadar korkmuş ki. Inanamazsınız. En fazla 10 dakika dışarda kalmıştır ama eve dönerkenki ağlamasını duymalıydınız,af dileyen çocuk sesi gibi. Melek şu An iyi,şükürler olsun onu hemen buldum,aksini düşünmek bile beni mahvetti. Melek 3 gün önce kısırlaşmıştı,daha kötü şeyler olabilirdi bu gün. Sabahtan beri ben de Melek de çok korkulu çok zor zaman geçirdik. Tanrı bizi korudu. Dikkat edin,hepsi Meleğim kadar şanslı olmayabiliyor 🙁 Canlarınıza çok iyi bakın ve 1 dakikalık bir boşluk bile bırakmayın lütfen. 1 dakikanın önemini Meleğimle bu gün bir kere daha öğrendik 🙁
333

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm balkondan atlamasına ama bir şey olmamasına da ayrıca mutlu oldum. Gerçekten çok zor bir gün geçirmişsiniz kardeşim inan şimdi böyle sağlıklı görmek beni de mutlu etti ama her ihtimali göz önünde bulundurarak yine de bir veteriner hekime götürseydin derim?

Misgene07

Hayvansever
Çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm balkondan atlamasına ama bir şey olmamasına da ayrıca mutlu oldum. Gerçekten çok zor bir gün geçirmişsiniz kardeşim inan şimdi böyle sağlıklı görmek beni de mutlu etti ama her ihtimali göz önünde bulundurarak yine de bir veteriner hekime götürseydin derim?
Çok teşekkür ederiz tevfik kardeşim veterinerimizi aradık veterinerimiz önce takip et garip bişeyler olursa getir dedi ben dr dünden beri takip ediyorum çok şükür garip bişey olmadı hiç. Bu gün daha iyi. Dün çok korkmuştu bi süre oyun oynamadı sadece oturdu ama 6 saat sonra eski haline geri döndü çok şükür 😊

Miela

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçmiş olsun kaçıncı kattan atladı? Bizimki araba sesinden falan çok ürperiyor kuşlar baştan çıkarmış olabilir.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
@Misgene07, çok çok üzüldüm çok kötü oldum :( umarım bir daha böyle bir şey başınıza gelmez :(

Erdem

Hayvansever
Kus Dostu
En çok korktuğum şeylerden biridir. Geçmiş olsun. Yara almamasına, çabucak bulunmasına sevindim.

Misgene07

Hayvansever
Geçmiş olsun kaçıncı kattan atladı? Bizimki araba sesinden falan çok ürperiyor kuşlar baştan çıkarmış olabilir.
Teşekkür ederim 2. Kattan atlamış sıpa neyse ki bişey olmadı sadece çok korkmuş şimdi eskisi gibi oldu 😊 kuşlara kelebeklere çok gidiyor ben de öyle düşünüyorum

dilasirvan

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok geçmiş olsun. Güvenlik ağları var balkon için, internette aratırsanız çıkar insanlara bile dayanıyor. 1 sn içinde oluyo maalesef böyle şeyler önlem lazım. Ucuz atlatmış allahtan

Erdem

Hayvansever
Kus Dostu
Bir korktuğum da, başıma gelmese olmaz. Ben de, 3 gün önce aynı korkuyu yaşadım. Bir şey olmamasına da ayrıca şaşırıyorum. Gerçekten 9 canları varsa, 8'i gitmiştir. Etkileneceğini de düşünmezdim ama biraz akıllanmış gibi duruyor ve akıllı haline hiç alışamadık.

Şeyma oğuz

Hayvansever
Çok geçmiş olsun kuzuma. Benimkinede kargalar saldırdı bu sabah balkonda. Şimdi ağlıyor camda kapıda balkona çıkıp kargalarla kapışacakmış. Heryeri tıkadık oturuyoruz bu sıcakta