Mama önerisi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Busra

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar kedimi kısırlaştırdım şimdi nd kısırlaştırılmış somonlu mamaya geçtim ancak çok fazla bir tüy dökülmesi problemi yaşıyorum. Nd nin güzel bir marka olduğunu biliyorum ancak değiştirmek istiyorum sağlıklı bir mama tavsiyesi isteyeceğim sizlerden. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
@socrabbit

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Acana öneririm. Bizim kızımız da kısır. Acana baya iyi geldi. Nd somonlu da tahıl var, tahilsiz olarak ya tavuklu ya da bıldırcın etli almanız lazım.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Fitmin içeriğini oldukça beğendiğim bir marka denemenizi kesinlikle tavsiye ederim. True Instınct'e de göz atabilirsiniz.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Brit Care ve Profine'in kalitesi biraz daha düşüktür ancak fiyatları diğer mamalara kıyasla daha uygundur. Bu iki markayı da tavsiye edebilirim :)

Busra

Hayvansever
Kedi Dostu
Brit Care ve Profine'in kalitesi biraz daha düşüktür ancak fiyatları diğer mamalara kıyasla daha uygundur. Bu iki markayı da tavsiye edebilirim :)
Birde birşey daha soracağım sizi de yordum ama proplan yada royal canin nasıldır sizce brit care yada profine yanında

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
N&D de tüy dökülme sorunu yaşayan bir kediye Proplan'ın iyi geleceğini pek sanmıyorum. Diğer markalar daha çok hoşuna gidebilir. Royal Canin'e vereceğiniz parayla çok daha iyi mamalar alabilirsiniz.