mama öneri isteği

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Busra

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar formda mamalar hakkında bilgi sahibi olarak sizi göstermişler yardımcı olabilir misiniz?
2 yaşında kısır olmayan bir kedim var bonocibo kullanıyordum yaklaşık 5-6 aydır ama bu aralar kötü yorumlar almaya başladım ve deiştirmek istiyorum kedimin ön iki dişi düştü ve ağzı kötü kokuyor sanırım tavuklu mama olmasından dolayı oyuzden somonlu bir mamaya geçiş yapmak istiyorum sizden öneri bekliyorum hangi marka mama tercih etmeliym (biraz uygun olursa sevinirim) bana bir öneride bulunur musunuz
ağız rahatsızlığı için veterinere gitim ancak bir srun olmadığını soylüyorlar yapısından kaynaklıymış fıs fıs verdiler sadece
@socrabbit

Son düzenleme:

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Tavuklu mamalar genellikle alerjik reaksiyona yol açtıkları için önerilmezler. Çoğu markanın somonlu çeşidi mevcut. Bir de bütçe aralığınızı öğrenirsem çok iyi olacak. Buna göre yüksek kaliteden düşük kaliteye mama sıralaması yapıp atabilirim

Busra

Hayvansever
Kedi Dostu
bonocibo 5 kilosu 100 tl gibi bir rakam biraz daha üstüne çıkabilirim ancak

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
1. Natures Protection Indoor Tavuklu ve Hindili Yetişkin Kedi Maması 2 Kg (106 TL)
2. Advance Sensitive Somonlu Yetişkin Kedi Maması 3kg (159 TL)
3. Brit Premium Adult Cat Hypo-Allergenic Sensitive Kuzu Etli Kedi Maması 8kg (187 TL)
4. Matisse Tavuk&Hindi&Sebzeli Kuru 10 Kg Kedi Maması (295TL)
5. Perfekt Katze Adult Salmon, Somonlu Yetişkin Kedi Maması 3 kg (110TL)

Mamalar yüksek kaliteden düşük kaliteye doğru gidiyor. Fiyat kalite oranını da değerlendiğimde bulabildiğim en iyi mamalar bunlar.