Mama bitti

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Pekmez

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba arkadaşlar, salı günü internetten mama siparişi verdim ancak hala gelmedi, o yüzden karantina olmadan tavuk göğsü stoklamistim. Annem de onu yemekte kullanmış :( Yavrularım 2 aylik olmak üzere. Evde ne ile besleyebilirim karantina bitene kadar, pirinç lapasi versem sıkıntı olur mu?

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba arkadaşlar, salı günü internetten mama siparişi verdim ancak hala gelmedi, o yüzden karantina olmadan tavuk göğsü stoklamistim. Annem de onu yemekte kullanmış :( Yavrularım 2 aylik olmak üzere. Evde ne ile besleyebilirim karantina bitene kadar, pirinç lapasi versem sıkıntı olur mu?

Link paylaşamadığım için şunu bırakayım. Bizim kız yavruyken bununla besliyorduk. Pirinç lapasından daha besleyici olacaktır.

Screenshot_20200509-221508_Chrome.jpg

Pekmez

Hayvansever
Kedi Dostu
Teşekkür ederim. Deneyeyim :)

Pekmez

Hayvansever
Kedi Dostu
İzmir'de oturuyorum, kargo zaten gelmiş şubeye ama dağıtıma çıkmadılar galiba karantina yüzünden. Pazartesi elimde olur diye düşünüyorum

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
İçerisinde hem tuz hem şeker hem de süt var. İshal olma ihtimalleri çok yüksek. Patates püresi, makarna, yoğurt, peynir, yumurta verebilirsiniz. Zorda kalırsanız ev yemeği de yiyebilir.

Cemgineer

Hayvansever
Kedi Dostu
İçerisinde hem tuz hem şeker hem de süt var. İshal olma ihtimalleri çok yüksek. Patates püresi, makarna, yoğurt, peynir, yumurta verebilirsiniz. Zorda kalırsanız ev yemeği de yiyebilir.

Patates püresine +1 :D Hatta ufak bir tüyo vereyim, sevmeyebilir ya da yemeyebilirler. Ancak üzerine insanların yediğinden biraz daha fazla tuz dökün. Tuzlu yiyecekler ilgilerini daha çok çekiyor. Ayrıca tuz tükettiği için su ihtiyacını da gidermek isteyecektir.

Pekmez

Hayvansever
Kedi Dostu
Patates püresine +1 :D Hatta ufak bir tüyo vereyim, sevmeyebilir ya da yemeyebilirler. Ancak üzerine insanların yediğinden biraz daha fazla tuz dökün. Tuzlu yiyecekler ilgilerini daha çok çekiyor. Ayrıca tuz tükettiği için su ihtiyacını da gidermek isteyecektir.
Mama geldi bu sabah, ama yine de teşekkür ederim arada değişiklik olsun diye denesem olur mu peki?

Cemgineer

Hayvansever
Kedi Dostu
Mama geldi bu sabah, ama yine de teşekkür ederim arada değişiklik olsun diye denesem olur mu peki?

Açıkçası maması yeterli geliyorsa çok da başka ürün verme taraftarı değilim. Ancak ishal olursa deneyebilirsiniz. İlaçsız doğal tedavi gibi düşünün. Kedilerin de mide ve bağırsakları insanlar kadar hassas oluyor. Ancak sitede çok güzel tarifler var. Ayda 2-3 kez yapabileceğiniz, nispeten ucuz ve besleyici tarifler. Bir göz atmanızı öneririm.

Pekmez

Hayvansever
Kedi Dostu
Açıkçası maması yeterli geliyorsa çok da başka ürün verme taraftarı değilim. Ancak ishal olursa deneyebilirsiniz. İlaçsız doğal tedavi gibi düşünün. Kedilerin de mide ve bağırsakları insanlar kadar hassas oluyor. Ancak sitede çok güzel tarifler var. Ayda 2-3 kez yapabileceğiniz, nispeten ucuz ve besleyici tarifler. Bir göz atmanızı öneririm.
Bundan önceki mamalarini cok istahla yemiyolardi, ben de Royal Canin Kitten aldım yeni deniyorum yani, umarım beğenirler ve tavuk maceramız artık biter :( tarifelere de bakarım, tekrardan teşekkürler:) ))

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Lütfen kedilerinize tuzlu, şekerli, baharatlı ve yağlı besinler vermeyin. Sevseler de zarardan başka bir şey getirmiyor.

Pekmez

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu zamana kadar mama dışında sadece veteriner hekim önerisiyle tavuk göğsü vermiştim, ama daha dikkatli olurum