Makale Konusu 🙂

Makale Konusu Ne Olsun ?

• Tavşan

Oy: 0 0.0%
  • Hamster

• Gelincik

• Kullanılan toplam oy
    1
Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Uzun bir süredir forumda aktif olamıyordum. Ama artık buralardayım ve geçen zamanda birçok konuda araştırmalar yaptım. Burada ve başka yerlerde paylaşmak için bazı makaleler yazmaya karar verdim. Özellikle sürüngenler, kemirgenler ve egzotik hayvanlar üzerine yoğunlaşıyorum. Şu anda da egzotik hayvanlara giren şeker planörü hakkında detaylı ve eğitimden hastalığa kadar birçok konuyu ele aldığım bir yazı yazıyorum.
Sizlere de danışak istediğim şey şu; sizce sıradaki konu ne olsun? Maddeler şunlar:
•Tavşan
•Hamster
•Gelincik
•Çinçilla
Fikirlerinizi bekliyorum 🙂

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Sultanım, hoş geldin sefalar getirdin yeniden aramıza :) en köklü hayvansever üyelerimizdensiniz diğer ay tam 2 yıldır birlikte yürümüş olacağız :) Yorum olarak dahi belirtmiş olduğunuz yazıları okuduğum vakit mutlu oluyorum, deneyimlerinizi ve tecrübelerinizi aktarmanız konuyu açan arkadaşımızı ve diğer tüm ziyaretçilerin işine yarıyor.

Ben, belirtmiş olduğunuz kategoriler arasında Tavşan kategorisini seçiyorum :)

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
@Tevfik, bu güzel düşüncelerinizden dolayı çok teşekkür ederim 🙂. Bende başka insanlara bildiklerimi baylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Ve forumun 2. yaşını kutluyorum.
Oyunuz için de ayrıca teşekkür ederim, bakalım en çok ilgi çeken ve merak uyandıran canlı hangisiymiş 🙂.