Makale Konusu ­čÖé

Makale Konusu Ne Olsun ?

• Tav┼čan

Oy: 0 0.0%
  • Hamster

• Gelincik

• Kullan─▒lan toplam oy
    1

Sultan─▒m

Moderat├Âr
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
30 May 2019
├ç├Âz├╝mler
23
Tepkime puan─▒
478
Puanlar─▒
63
Uzun bir s├╝redir forumda aktif olam─▒yordum. Ama art─▒k buralarday─▒m ve ge├žen zamanda bir├žok konuda ara┼čt─▒rmalar yapt─▒m. Burada ve ba┼čka yerlerde payla┼čmak i├žin baz─▒ makaleler yazmaya karar verdim. ├ľzellikle s├╝r├╝ngenler, kemirgenler ve egzotik hayvanlar ├╝zerine yo─čunla┼č─▒yorum. ┼×u anda da egzotik hayvanlara giren ┼čeker plan├Âr├╝ hakk─▒nda detayl─▒ ve e─čitimden hastal─▒─ča kadar bir├žok konuyu ele ald─▒─č─▒m bir yaz─▒ yaz─▒yorum.
Sizlere de dan─▒┼čak istedi─čim ┼čey ┼ču; sizce s─▒radaki konu ne olsun? Maddeler ┼čunlar:
ÔÇóTav┼čan
ÔÇóHamster
ÔÇóGelincik
ÔÇó├çin├žilla
Fikirlerinizi bekliyorum ­čÖé

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kat─▒l─▒m
4 Mar 2019
├ç├Âz├╝mler
12
Tepkime puan─▒
1,932
Puanlar─▒
113
@Sultan─▒m, ho┼č geldin sefalar getirdin yeniden aram─▒za :) en k├Âkl├╝ hayvansever ├╝yelerimizdensiniz di─čer ay tam 2 y─▒ld─▒r birlikte y├╝r├╝m├╝┼č olaca─č─▒z :) Yorum olarak dahi belirtmi┼č oldu─čunuz yaz─▒lar─▒ okudu─čum vakit mutlu oluyorum, deneyimlerinizi ve tecr├╝belerinizi aktarman─▒z konuyu a├žan arkada┼č─▒m─▒z─▒ ve di─čer t├╝m ziyaret├žilerin i┼čine yar─▒yor.

Ben, belirtmi┼č oldu─čunuz kategoriler aras─▒nda Tav┼čan kategorisini se├žiyorum :)

Sultan─▒m

Moderat├Âr
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
30 May 2019
├ç├Âz├╝mler
23
Tepkime puan─▒
478
Puanlar─▒
63
@Tevfik, bu g├╝zel d├╝┼č├╝ncelerinizden dolay─▒ ├žok te┼čekk├╝r ederim ­čÖé. Bende ba┼čka insanlara bildiklerimi bayla┼čmaktan mutluluk duyuyorum. Ve forumun 2. ya┼č─▒n─▒ kutluyorum.
Oyunuz i├žin de ayr─▒ca te┼čekk├╝r ederim, bakal─▒m en ├žok ilgi ├žeken ve merak uyand─▒ran canl─▒ hangisiymi┼č ­čÖé.