LUTFEN ONLARA İYİ BAKIN

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Alex'in annesi

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Benim tavşanım iki gün içinde gözümüzün önünde eridi aktı hiç birşey yapamadık bu sabah ölmüş olarak buldum o gözümün önünde eridikce yaşadığım acıyı size tarif edemem gözümde yaş kalmadı ağlamaktan eğer sizde benim gibi bu acıyı yaşamak istemiyorsanız nolur onlara çok iyi bakin. Etrafımdaki bazı insanlar bir hayvan için bukadar harap edilir mi diyor belki bende hayvan sahiplenmeseydim daha önce bunu derdim ama öyle değilmiş o varken evimde sanki başka biri de vardı yanlız değildim ben hiç o gitti bomboş kaldı odası lütfen onları gözünüz önünden ayırmayın 😭😭😭😭

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok üzüldüm, geçen ay ben de muhabbet kuşumu kaybettim (yaklaşık 5 yıldır benimleydi) sizi o kadar iyi anlıyorum ki. Maalesef ne kadar müdahale etsekte bazen yetersiz kalabiliyoruz ve elimizden bir şey gelmiyor... :(

Alex'in annesi

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Çok üzüldüm, geçen ay ben de muhabbet kuşumu kaybettim (yaklaşık 5 yıldır benimleydi) sizi o kadar iyi anlıyorum ki. Maalesef ne kadar müdahale etsekte bazen yetersiz kalabiliyoruz ve elimizden bir şey gelmiyor... :(
Sebebini de bilmiyorum sesimi duyunca zıp zıp zıplayan hayvan odasina girdim yatmış öyle beni gördü boş boş bakti sanki zıplamak istiyorum ama yapamiyom der gibi en son dün gece zaten ölmesi için dua ettim çok acı cekiyordur diye ilk defa hirladigini duydum çünkü 😭

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
annemin evinin orada sokakta / bahcede 3 senedir baktıgımız sarman ı köpek öldürmüş, annemin haberi yok hala yemek koyuyor gelir diye.

o yok ama baska yavrucaklar yiyor.

başınız sagolsun, üzücü bir durum. hele ki ölmüş halini siz bulduysanız.

Alex'in annesi

Hayvansever
Kemirgen Dostu
annemin evinin orada sokakta / bahcede 3 senedir baktıgımız sarman ı köpek öldürmüş, annemin haberi yok hala yemek koyuyor gelir diye.

o yok ama baska yavrucaklar yiyor.

başınız sagolsun, üzücü bir durum. hele ki ölmüş halini siz bulduysanız.
Dün gece çok kötüydü ben odasına giremiyordum eşim girdi sabah artık acı çekmiyor dedi yine giremedim odasına son kez görmek istedim bana sevdirmek için kucağıma yatar gibi yatmış olduğu yere 😭 kedi köpek tavşan hiç farketmez nolur iyi bakın onlara ben çok iyi baktığımı düşünüyordum ama yetmemiş 😭

dvrzener

Hayvansever
Yilan Dostu
Bu kadar hayvan severleri görmek beni duygulandırdı çok sevindim. Benimde evimde beslediğim sahiplendiğim kedim var . Başlarda bakmakta ççok zorlanıyordum sonradan keşfettiğim bir site sayesınde işlerim çok kolaylaştı. Kedi maması bile yediremezken şuan çocugum gibi bakıyorum. Sitenin linkini bırakıcam sizde bir göz atın . Yararlı olacaktır sizin için.

Moderatör tarafında düzenlendi: