Kuşumdaki rahatsızlık

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

mratosun

Hayvansever
Kus Dostu
Muhabbet kuşumu 3 hafta önce almıştım. Aldığımdan beri zaten hep burun akıntısı vardı fakat çok değildi. 2 hafta sonra gözleri akmaya başladı ve ben şüphelenmeye başlamıştım. 2 gündür ise ayaklarının birleşim yerinde şişlik ve morarıklılığı var. Şu an o ayağına basamıyor. Fakat uçabiliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, çok geçmiş olsun öncelikle. Muhabbet kuşunuzun fotoğraflarını paylaşabilir misiniz acaba?

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Aldığınızdan günden bugüne kadar bir rahatsızlığı var ise büyük ihtimal aldığınız yerdeki kuşlardan bulaşmış bir hastalığı vardır. Eğer durumunuz müsaitse mutlaka veteriner hekime götürün derim yazık başına birşey gelmesin kuşunuzun :(

mratosun

Hayvansever
Kus Dostu
Aldığınızdan günden bugüne kadar bir rahatsızlığı var ise büyük ihtimal aldığınız yerdeki kuşlardan bulaşmış bir hastalığı vardır. Eğer durumunuz müsaitse mutlaka veteriner hekime götürün derim yazık başına birşey gelmesin kuşunuzun :(
Aldığım günden beri bir burun tıkanıklığı var fakat çok değildi.

Merhabalar, çok geçmiş olsun öncelikle. Muhabbet kuşunuzun fotoğraflarını paylaşabilir misiniz acaba?
Kamerada tam olarak belli olmuyor ama tam o noktada bir şişlik var ve biraz morarıklık var. Tam oradan basamıyor.

Ekli dosyalar

• 20201210_123133.jpg
    20201210_123133.jpg
    225.7 KB · Görüntüleme: 13

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@mratosun, tünek olarak plastik tünek kullanıyorsanız muhtemelen ondan kaynaklıda olabilir. Muhabbet kuşlarının ayak sağlıklarında tahta tünekler oldukça faydalıdır.