Kuşum yakışıklı mı?

Yakışıklı mı?

• Evet

Oy: 1 25.0%
  • Tabii ki

Oy: 3 75.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

emirbolat

Hayvansever
Kus Dostu
Selam,

Yakışıklı mı? 😄😄
IMG_20210304_114011.jpg

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
@emirbolat, baş kısmını ve göz çevresini daha net çekerseniz yardımcı olabilirim 🙂

Vinda

Hayvansever
Kedi Dostu
Pasajda gezerken hasta bir muhabbet kuşu görmüştüm. Ağzı, ayakları mantar içşndeydi. 3 aylık falandı. Adam bana resmen bedavaya vermişti, ölür diye. Hayvanın gagası yumuşamıştı resmen. O kadar kahrolmuştum ki yavruya. Belki ben almasam ölüme bırakacaktı adam. İyi ki onu almışım, sağlıklı alabilirdim o hasta diye. Ama onu seçtim, masmaviydi. Adını Osman koymuştum. Veterine götürdüm her hafta 2 kere. Tırnakları kesiliyordu, gagası çok kesilip ilaçlar sürülüyordu. Yakıyordu krem biliyordum, üflüyordum. Evde de düzenli olarak oksijenli suyla temizliyordum. Haftalar sonra ayakları ve gagasındaki mantar yok olma derecesindeydi. Osman'ım hiç olmadığı kadar hareketli ve çılgın olmuştu. Evde bir tek bana geliyor beni görünce çılgınlar gibi ötüyordu. Şarkılara bayılırdı, istisnasız her şarkı açtığımda aynasında sallanır cik cik konuşurdu. 🥺 Onu çokk özledim. Ondan sonra bir daha muhabbet kuşu alamadım. Hep kalbimin bir köşesinde kaldı, kalacak. Yakışıklı oğlunuzu görünce içimdekileri dökmek istedim. Hayırlı, sağlıklı uzun ömrü olsun inşallah.

Tuncay

Hayvansever
Kedi Dostu
yanağında ki o koyu mavi yeri çoook beğendim, her hayvan yakışıklı ve güzel, umarım sağlığı da kendisi kadar güzel olur hep