Kuşum Korktu Mu Acaba

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Cansu kara

Hayvansever
Kus Dostu
Herkese merhabalar. 1 senedir bakmış olduğum sultan papağanı erkek garip bir ses çıkarıyor bunu sadece anneannemde yapıyor kanatlarını hafif açıp oturuyor kısık sesle ve sanki kanatları titriyor sizlere vidyo gondericem rica etsem yardımcı olur musunuz çok tedirginim şuan vidyo ekliyorum olmuyor bir türlü

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Merhaba, anneannemde yapıyor derken mekan mı değiştirdiniz? Eğer ortamı değiştiyse strese girebilir. Detaylı bilgi verir misiniz?

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Sanki kur yapıyor ama videosu olmadan net konuşamam. Video eklerken ne sorun çıkıyor?

Cansu kara

Hayvansever
Kus Dostu
Sanki kur yapıyor ama videosu olmadan net konuşamam. Video eklerken ne sorun çıkıyor?
Bilmiyorum yükleniyor diye görünüyor ama yüklenmiyor
Merhaba, anneannemde yapıyor derken mekan mı değiştirdiniz? Eğer ortamı değiştiyse strese girebilir. Detaylı bilgi verir misiniz?
Hayır hiç bir şekilde mekan falan değişmedi birden bire öyle davranmaya başladı anlamadım bende

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Bilmiyorum yükleniyor diye görünüyor ama yüklenmiyor

Hayır hiç bir şekilde mekan falan değişmedi birden bire öyle davranmaya başladı anlamadım bende
Test videosu yükledim.

Cansu kara

Hayvansever
Kus Dostu

Ekli dosyalar

• 1685212512235197184951279523565.jpg
    1685212512235197184951279523565.jpg
    3.2 MB · Görüntüleme: 3

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Gayet normal haraketler, bir sıkıntı yok. Kuşunuz kaç yaşında, bilginiz var mı?

Cansu kara

Hayvansever
Kus Dostu
Gayet normal haraketler, bir sıkıntı yok. Kuşunuz kaç yaşında, bilginiz var mı?
Şu hareketlerine bir türlü anlam veremiyorum. Çok hırçın davranmaya başladı artık
Şu hareketlerine bir türlü anlam veremiyorum. Çok hırçın davranmaya başladı artık

Ekli dosyalar

• VID_20230529221704.mp4
    24.1 MB
  • VID_20230529222428.mp4
    22.7 MB

Chucky

Hayvansever
Kus Dostu
Paylaştım lütfen yardımcı olun. Az önce kendisini seviyordum elimle başını oksadigimda da böyle davrandi normalde sadece ninemde yapardı bana yaptı böyle
Çiftleşme döneminde genelde bu sesi çıkarıyorlar. Kur yapmak için. Normal. Anneannenize böyle davranırken kafasından sırtına doğru sevin sesler çoğalıyorsa kesinlikle çiftleşme dönemi.

Cansu kara

Hayvansever
Kus Dostu
Çiftleşme döneminde genelde bu sesi çıkarıyorlar. Kur yapmak için. Normal. Anneannenize böyle davranırken kafasından sırtına doğru sevin sesler çoğalıyorsa kesinlikle çiftleşme dönemi.
Benim kuşum erkek diyimi eminiz bundan çünkü az önce bir yumurtlama vidyosu gördüm. Dışkısı büyük olur diyorlar belirtilerde kusumunda büyük ve popo tarafında şişkinlik var acaba bana mı öyle geliyor bilmiyorum