Kuşum kaç yaşında

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Berat_

Hayvansever
Kus Dostu
Merhaba bugün yeni bir kuş aldım yaşıyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim
Cinsiyeti dişi dediler ama emin değilim

Ekli dosyalar

• IMG-20210518-WA0003.jpg
    IMG-20210518-WA0003.jpg
    193.2 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG-20210518-WA0002.jpg
    IMG-20210518-WA0002.jpg
    182.1 KB · Görüntüleme: 14

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
MaşAllah 💕, dedikleri gibi dişi ve 7-9 aylık arası. Ama kızışmış bir dişi, yani eş istiyor 🙂. Yanına en kısa sürede uygun bir eş alırsanız iyi olur.

Berat_

Hayvansever
Kus Dostu
MaşAllah 💕, dedikleri gibi dişi ve 7-9 aylık arası. Ama kızışmış bir dişi, yani eş istiyor 🙂. Yanına en kısa sürede uygun bir eş alırsanız iyi olur.
Şanlık bir eş almasam sıkıntı olur mu çünkü daha 1ine nasıl bakacağımı bilmiyorum yavru kuşlarda olursa işim Bi hayli zor olur :)

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
Belki yeni yeni kızışmaya başlamış olsaydı dediğiniz olabilirdi ama şu anda bu biraz zor. Eğer isterseniz güvenilir bir yere bunun verip bir tane yavru alın. Yavru büyüyüp eş isteyecek yada gelene kadar siz de bakım hakkında tecrübe edinirsiniz.
Bir de kafeste bir iki eksik ve yanlış var galiba. Kafesin genel bir fotoğrafını çekip gönderebilirmisiniz.

Berat_

Hayvansever
Kus Dostu
Belki yeni yeni kızışmaya başlamış olsaydı dediğiniz olabilirdi ama şu anda bu biraz zor. Eğer isterseniz güvenilir bir yere bunun verip bir tane yavru alın. Yavru büyüyüp eş isteyecek yada gelene kadar siz de bakım hakkında tecrübe edinirsiniz.
Bir de kafeste bir iki eksik ve yanlış var galiba. Kafesin genel bir fotoğrafını çekip gönderebilirmisiniz.
O kafes benim değil :) amcadan aldım kuşu onun kafesi ben yarın alışveriş yapmaya çıkacağım şuan kafeste yemi ve gagataşı var. Bu kızışmış kuşa eş bulamazsam ölücrkmi

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
Hayır ölmez, ama eş istediğinden ve eşi olmadığından strese girebilir. Kafes değişkliği, oyuncak, meyve ve sebze, papatya çayı gibi şeyler kuşu biraz olsun sakinleştirebilir. Papatya çayını bir ay boyunca haftada bir kere verebilirsiniz.

Berat_

Hayvansever
Kus Dostu
Hayır ölmez, ama eş istediğinden ve eşi olmadığından strese girebilir. Kafes değişkliği, oyuncak, meyve ve sebze, papatya çayı gibi şeyler kuşu biraz olsun sakinleştirebilir. Papatya çayını bir ay boyunca haftada bir kere verebilirsiniz.
Teşekkür ederim ölmiyceğini duymak inanılmaz sevindirdi beni çok teşekkür ederim.

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
Ne demek rica ederim 😊

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kızışmış muhabbet kuşlarında cere rengini tam olarak seçemiyorum, renk körü olduğumdan dolayı :)

Bir konuda fikrimi net bir şekilde beyân edebilirim ki, muhabbet kuşunuz oldukça güzel. Tüyü o kadar ömrü olsun :)