Kuşum Hastalandı Galiba

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

XONTORM

Hayvansever
Kus Dostu
Arkadaşlar Merhaba benim jumbo muhabbet kuşum var yaklaşık 7 8 aylık ve gözü bu sabah şişmiş halde ve etrafı garip bi hal almıştı burun delikleri küçüldü
All-Multi diye bi vitamin almıştık kullanım talimatlarında 100ml suya 15 damla diyordu aynen yaptık kafesine koyduk onu içiyorlar tek takviye bu gaga taşı kalamar kemiği felan da var ve balkonda kalıyorlar balkon soğuk değil cam balkon fotoğrafta gözünün halini görüyorsunuz hala bıcır bıcır halsizliği vs yok çok şükür tek sıkıntısı orası ne olduğunu merak ediyorum ne yapmalıyım

Ekli dosyalar

• 744f770f-8850-4695-b2ba-465bcfe938f3.jpg
    744f770f-8850-4695-b2ba-465bcfe938f3.jpg
    108.4 KB · Görüntüleme: 9

ahmet köksal

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba bende 4 yıl boyunca sultan papağanı besledim ve bunun gibi bir rahatsızlık yaşamadı.Ama kuşunuzun gözü normal gibi bi sıkıntı yok bence vitaminin yan etkisi varmıymış bi bakarsanız bide belkide kuşunuzun vitaminin içindeki bir maddeye alerjisi vardır eğer daha kötü olursa vitamini kesin derim yada bir veterinere gidin.Eğer yakında veteriner yoksa internetten online veterinerler var onlarada sorabilirsin ama dediğim gibi bence kuşunun gözü normal.

XONTORM

Hayvansever
Kus Dostu
Merhaba bende 4 yıl boyunca sultan papağanı besledim ve bunun gibi bir rahatsızlık yaşamadı.Ama kuşunuzun gözü normal gibi bi sıkıntı yok bence vitaminin yan etkisi varmıymış bi bakarsanız bide belkide kuşunuzun vitaminin içindeki bir maddeye alerjisi vardır eğer daha kötü olursa vitamini kesin derim yada bir veterinere gidin.Eğer yakında veteriner yoksa internetten online veterinerler var onlarada sorabilirsin ama dediğim gibi bence kuşunun gözü normal.
önceden gözü bu halde değildi vitamini kesicem yakınımda veteriner de yok kutuya baktım yan etkiler ve uyarılar kısmı vardı sadece uyarı gözüküyodu herhangi bir yan etki yoktu

ahmet köksal

Hayvansever
Kopek Dostu
önceden gözü bu halde değildi vitamini kesicem yakınımda veteriner de yok kutuya baktım yan etkiler ve uyarılar kısmı vardı sadece uyarı gözüküyodu herhangi bir yan etki yoktu
o zaman vitamini kesin eğer yine böyle devam ederse internetten ücretsiz bir şekilde e veterinerler var sana yardım edeceklerdir çok sıkıntılı bi durum değil gibi