Kuşum bizden korkuyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu

ofurkanak

Hayvansever
Kus Dostu
Verebileceğiniz bı tavsiye var mı peki bize 🤗
Ben kuş kafesteyken parmağımla yem yedirmeye çalışmıştım. Biraz uğraştan sonra parmağından yem yemeye başlamıştı. Daha sonra elimi kafesin içine yavaşça sokarak yem yedirdim. Zaten bu şekilde ele alıştıktan sonra siz onla ne kadar ilgilenirseniz o kadar çabuk alışıyor. Kuş bize geldiği ilk hafta boyunca heykel gibiydi, hiç kıpırdamıyordu. Sonra yavaş yavaş alıştı, ilk günleri düşününce çok hayret ediyorum, o kuş bu kuş mu diye :)

Minik Tavşi

Hayvansever
Kus Dostu
Ben kuş kafesteyken parmağımla yem yedirmeye çalışmıştım. Biraz uğraştan sonra parmağından yem yemeye başlamıştı. Daha sonra elimi kafesin içine yavaşça sokarak yem yedirdim. Zaten bu şekilde ele alıştıktan sonra siz onla ne kadar ilgilenirseniz o kadar çabuk alışıyor. Kuş bize geldiği ilk hafta boyunca heykel gibiydi, hiç kıpırdamıyordu. Sonra yavaş yavaş alıştı, ilk günleri düşününce çok hayret ediyorum, o kuş bu kuş mu diye :)
Aynen bizimkide öyle şuan bende yem yediremedim daha ama parmağıma geliyor ama sadece kafes içinde 😁

emirbolat

Hayvansever
Kus Dostu
2 gündür çok agrasif benim elime geliyor ama eşimin eline gelmiyo bide zaten kafes dışında imkanı yok bize yaklasmisyor kafes içinde parmagimda tutunca yeterli baş parmağımı ona yaklaştırim anında isiriyor isiramazsa ısırmak icin herşeyi yapiyo sanırım kuş deilde bordo bereli falan aldım. 🤦🏼‍♀️
Alışır zamanla merak etmeyin.