Kuşlar için Oyun parkı

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Scarlett

Hayvansever
Kus Dostu
Merhaba, kuşuna oyun parkı yapan var mı? Bugün araştırırken kesinlikle gerekli olduğunu okudum. Ve bahçeden alıp kafesin üstüne taktığım bir dal bile sevinç çığlıklarıyla karşılık buldu. Üstüne kendisi sevdirmeye sürekli beni çağırmaya mırıldanmaya bile başladı. Bir tane meyve ağacı dalından tünek yapıp üstüne oyuncaklar halatlar dolayarak oyun parkuru yapmayı planlıyorum sizce bu mu iyi olur yoksa ekteki diğer resimdeki gibi mi? Bir sürü oyuncak olmalıymış sanırım papağanlar kalabalıktan dağıtmaktan hoşlanırmış ona göre dizayn edeceğim. Resimleri ekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim
images - 2020-10-31T110556.834.jpeg
IMG_0713.jpg

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
İkinci görseldeki gibi ağaç veya ağaç benzeri bir materyalin üzerine oyun alanı kurmanız onu daha mutlu eder. Dallara konup etrafı seyretmek hoşuna gidecektir. :)

Scarlett

Hayvansever
Kus Dostu
İkinci görseldeki gibi ağaç veya ağaç benzeri bir materyalin üzerine oyun alanı kurmanız onu daha mutlu eder. Dallara konup etrafı seyretmek hoşuna gidecektir. :)
Evet dediğiniz gibi hem daha doğal bir alan hemde istediği gibi kemiredebilir. Fikriniz için teşekkür ederim