Kuş Kafesi Hk.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

PowerKing

Hayvansever
Kopek Dostu
Muhabbet kuşu, cennet papağanı, sevda papağanı gibi bir kuş almak istiyorum, fakat ilk önce kafes olayını çozmek istiyorum.

Dışarı tüy ve yem geçirmeyen vision kafesler var sanırım. Bu kafeste çok pahalı, tavsiye edebileceğiniz sağlam, güzel bir kafes var mı?

mustafa42

Hayvansever
Kus Dostu
öncelikle kuş olarak muhabbet yada sevdayı öneririm.
kefes olarakta bunu kendin yaptırabilirsin hem ucuz hemde çok güzel oluyor.
kenarlarında tüy dökümünü önleyecek cam mevut.

PowerKing

Hayvansever
Kopek Dostu
Ben yapamam. Hazır aynısı varsa alırım ama.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Kayseri'de olsaydınız benim muhabbet kuşu kafesimi hediye ederdim ama gönderim vs. sağlayamam. Çok kaliteli bir kafes, bayağı memnun kalmıştım ben.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
merak ettimde resmini paylaşma şansınız varmı?

Şu an yok ama müsait zaman da paylaşmaya çalışırım. Kalın telli bir kafes, Kayseri'de yakın konumda olan kişiye verirdim, hediye ederdim. Hatta onunla ilgili yakın zamanda konuda açabilirim, maksat ihtiyaç görülsün.

mustafa42

Hayvansever
Kus Dostu
Şu an yok ama müsait zaman da paylaşmaya çalışırım. Kalın telli bir kafes, Kayseri'de yakın konumda olan kişiye verirdim, hediye ederdim. Hatta onunla ilgili yakın zamanda konuda açabilirim, maksat ihtiyaç görülsün.
peki, teşekkürler.

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Kuş beslemek için kendinize hangi kriterleri belirlediniz? Çok ilgilenemem, fazla sesi olmasın, eve hareketlilik katsın yada zeki bir tür olsun v.b. Bunları belirtirseniz tür hakkında size yardımcı olabilirim.
Kafes konusunda ise 60 yada 80 cm uzunluğunda ve salma kafes diye geçen kafeslerden alabilirsiniz. Fiyatları 200 TL'yi geçmiyor. Kafesin etrafına ise streç film sarıp dışarıya yem gelmesini engelleyebilirsiniz. Yada camdan sürgülü bir kafes yapıp/yaptırıp daha şk gözükmesini sağlayabilirsiniz. Ben yakın zamanda böyle bir kafes yapmayı düşünüyorum. Siz İstanbul'da iseniz, yada yakınlardaysanız yardımcı olabilirim.