Kuş için vitamin

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Berat_

Hayvansever
Kus Dostu
Merhaba kuşu hallettim yemi vs.ile birlikte ama vitamin almadımpazartesi petshopa gidip vitamin alacağım hangi vitaminleri almalıyım? @Sultanım yardımcı olursanız sevinirim

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Petshopta olur mu bilmem ama benim tavsiyem pantonic vitamini, petshopta yoksa internetten sipariş edebilirsiniz. Onun dışında eczaneden polivit yada supravit alabilirsiniz, ama ben pek tavsiye etmem. Eğer güvenilir bir yer bulursanız röhnfried markasının bölünmüş ürünlerini alın derim, en iyileri arasında.
Yani alabiliyorsanız bölünmüş röhnfried markası, alamıyorsanız pantonic kullanın. Diğer 10-15 liralık ürünleri almayın, boşa para vermiş olursunuz.

Berat_

Hayvansever
Kus Dostu
Petshopta olur mu bilmem ama benim tavsiyem pantonic vitamini, petshopta yoksa internetten sipariş edebilirsiniz. Onun dışında eczaneden polivit yada supravit alabilirsiniz, ama ben pek tavsiye etmem. Eğer güvenilir bir yer bulursanız röhnfried markasının bölünmüş ürünlerini alın derim, en iyileri arasında.
Yani alabiliyorsanız bölünmüş röhnfried markası, alamıyorsanız pantonic kullanın. Diğer 10-15 liralık ürünleri almayın, boşa para vermiş olursunuz.
Pantonic diğerlerine göre daha uygun görünüyor oyüzden pantonic alacağım sanırım. Peki vitamini nasıl kullanıyoruz hergün sonsuza kadar mı kullanacağım yoksa belli geçiş dönemlerinde felan mı kullanıyoruz.