Kuş boyası

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Kralüretim

Hayvansever
Kus Dostu
Merhabalar benim 30 u aşkın çift muhabbet kuşum var, yazın bunları dinlendirmek adına hepsini salmaya atıyorum dişiler ayrı erkekler ayrı olacak şekilde 2 ay sonra bunları tekrar ekliyorum ama bazen çiftleri karıştırmakta zorlanıyorum, sorum şu bunları karıştırmamak için kuşlarıma boya ile numara yazsam sağlıksal bir zarar verirmi yada kuşlara özel boya varmı
@Kralüretim, muhabbet kuş

Daddy

Hayvansever
Kopek Dostu
Neden bu tarz bir bilezik düşünmüyorsunuz hepsine? Boyadan daha az zararlı ve daha kolay bir uygulama olacağına eminim. Boya ne olursa olsun kimyasal bir madde sonuçta.

OYUN-KUSU-BILEZIGI-TAKLACI-100-ADET_1.jpg

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Kesinlikle öyle birşey yapmayın, hiçbir boya tamamen doğal değildir çünkü. @Daddy dediği gibi bilezik takarak çok kolay takip edebilirsiniz.

Ayrıca yaz boyunca yani 3 ay boyunca dinlendirmeye dikkat edin. Hem kuşların güzelce dinlenmesi için hemde sıcaklardan etkilenmemeleri için önemli bu.

Kralüretim

Hayvansever
Kus Dostu
Neden bu tarz bir bilezik düşünmüyorsunuz hepsine? Boyadan daha az zararlı ve daha kolay bir uygulama olacağına eminim. Boya ne olursa olsun kimyasal bir madde sonuçta.

Ekli dosyayı görüntüle 4686
Yetişkin kuşa olmuyor çünkü
Kesinlikle öyle birşey yapmayın, hiçbir boya tamamen doğal değildir çünkü. @Daddy dediği gibi bilezik takarak çok kolay takip edebilirsiniz.

Ayrıca yaz boyunca yani 3 ay boyunca dinlendirmeye dikkat edin. Hem kuşların güzelce dinlenmesi için hemde sıcaklardan etkilenmemeleri için önemli bu.
işte derdimde bu çiftleri karıştırıyorum