Köydeki Kediler :)

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

ofurkanak

Hayvansever
Kus Dostu
oDRJPh.md.jpg
oDRVWM.md.jpg

Bunlar köyümüzün kedileri, muhtemelen hepsi bir sülaleden gelme :) 8-9 tane varlar, 2 hafta önce hepsini bir arada buldum ama çekmek aklıma gelmedi, dün akşam çekeyim dedim ama hem hepsini toplayamadım hem de karanlık olunca güzel çıkmadı, akşam yemeğine toplanırlarsa şöyle güzel bi foto çekip ekleyeceğim.

Düzenleme: resimleri direk buraya yüklemeyi yapamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Çok güzeller maşallah, köy ortamında sahip çıkanlar olursa veya olmazsa her türlü sahip çıkın derim :)

Sanırım görselleri ben ayarladım? :)

ofurkanak

Hayvansever
Kus Dostu
Çok güzeller maşallah, köy ortamında sahip çıkanlar olursa veya olmazsa her türlü sahip çıkın derim :)

Sanırım görselleri ben ayarladım? :)
Köy büyük bi köy değil, 3 5 hane var ama kediler yiyeceğini bi şekilde buluyorlar heralde, biz de yazın 4 5 kere geliyoruz ve biraz olsun karınları doyuyor. Geçen haftalarda bi tanesi fare yakalayıp önümüze getirdi ödül bekler gibi, ödülünü verince gitti :) Benimde okul haftaya başlayacağı için artık köylüye emanetler, Allahtan köpeklerle araları iyi de hır çıkmıyor.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@ofurkanak, yerinizde olsam 3-5 hane ile konuşur, kışında o canlara bakmaları için ricada bulunurdum. Aslında gün güne zorlaşıyor dışarıdaki hayvanlara bakmak, siz gittiğinizde bakıyorsunuzdur bundan eminim ama sizin olmadığınız dönemlerde o canların işi gerçekten çok zor oluyordur. Aslında tam aradığım köy benim de, az insan, çok kedi ve köpek :)