Tavsiye Köşk Veteriner Kliniği Kayseri

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvan sever dostlarım, bugün size Köşk Veteriner Kliniği hakkında yazacağım. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, herhangi bir ücret vb. bir şey talep edilip, alınmadı. Tam anlamıyla içimden geldiği için yazacağım. Veteriner Kliniği Kayseri'nin Köşk mahallesinde yer almaktadır, gideceklere kesinlikle tavsiye ederim.

Erdem ve Eren bey ile Çağdaş'ın kedisi aracılığı ile tanıştık. Çağdaş benim yıllardır arkadaşımdır, Dünya tatlısı bir kedisi var, ismi Bilye. Kedisine dışarıda bakmak zorunda kalıyor ama çok iyi bir şekilde bakıyor, veteriner hekimimiz inceledikten sonra soğuk algınlığı olduğunu söyledi. Bilye adlı kedimiz ne yemek yiyor, ne su içiyordu. Tedavilerini en iyi şekilde yaptıktan sonra bizlere en ince ayrıntısına kadar alabileceğimiz önlemleri anlattı. Tedavisini yaptı, aşılarını vurdu, mamasını verdi (açık ve kuru mama), haricinde ekstra dolu ürün kullandı.

Son derece saygılı ve bilgili iki insanla tanışmak beni aşırı derece mutlu etti. Kliniği içerisi tertemiz, gittiğinizde görürseniz eğer sizlerinde yorum ve fotoğraflarını almak isterim ama gerçekten ben hayran kaldım kliniğin temizliğine. Bildiğiniz üzere Veterinerler kategorisine Tavsiye, istek, şikayet ve önerilerinizi girebilirsiniz. Köşk Veteriner Kliniğinin birkaç görselini paylaşmak istiyorum sizlerle, Kayseri'de yer alan tüm hayvan sever dostlarıma öneririm.

Şimdi siz değerli aile üyelerimize ve ziyaretçilerimize açık adresiniz ve görselleri paylaşacağım.

Açık Adres: Köşk Mah. Çakır Sok. No:27/A, Hisar 2 Apartmanın Altı, 38080 Melikgazi/Kayseri
Telefon No: 0545 205 85 28

Köşk Veteriner Kliniği Görselleri:
kosk-veteriner-klinigi-kayseri (1).jpeg

kosk-veteriner-klinigi-kayseri (7).jpeg

kosk-veteriner-klinigi-kayseri (6).jpeg

kosk-veteriner-klinigi-kayseri (5).jpeg

kosk-veteriner-klinigi-kayseri (4).jpeg

kosk-veteriner-klinigi-kayseri (3).jpeg

kosk-veteriner-klinigi-kayseri (2).jpeg

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
Böyle veteriner hekimlere çok ihtiyacımız var siz memnun olduysanız eğer ciddi anlamda güzel bir yer Kayseri de yaşıyor olsaydım mutlaka ziyaret ederdim.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Begüm, hanım kesinlikle işlerini en iyi şekilde yapan insanlar şiddetle tavsiye ediyorum.

Seyhannssss

Hayvansever
Kopek Dostu
Kliniğin çok yakın zamanda Kayseri’nin önemli ve değerli kliniklerinden olacağına eminim , işlerini hakkını vererek samimiyetle yapıyorlar tertemiz bir ortam olması ayrıca tercih sebebimiz dilediğiniz saat ulaşabiliyor olmanız aynı samimiyetle cevap alıyor olmanız çok memnun edici .Sahiplerine sonsuz teşekkürler Kayseri’nin size ihtiyacı vardı Köşk Veteriner Kliniği 👏

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Seyhannssss, söylediklerinizde kesinlikle hemfikirim. Açılış tarihini bilmiyorum ama yaptıkları muayene ve tedavi işlemleri ile, hayvan sever kişilere karşı yaklaşımları ile oldukça güzel insanlar olduklarına inanıyorum.

Muhiddin

Hayvansever
Kopek Dostu
İşlerini layıkıyla yapan insanlar 7/24 müşterileri ile temas halindeler hayvan hastalıklarını tedavi etmek için gösterdikleri azim ve kararlılık gerçekten görülmeye değer, hepsine çok teşekkür ediyorum.

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Siteye üye olalı 2 yılım olacak @Tevfik bey ve ilk defa bir veteriner hekim tavsiye ettiğinizi görüyorum, Kayseri'de yaşıyor olsaydım mutlaka uğrar, boş zamanlarında tanışmak dahi isterdim bu bahsettiğiniz güzel insanlarla.