Köpeklerde Diş Fırçalama

Miu

Kullanıcı

Selam. Köpeğinizin dişlerini hangi sıklıkta fırçalıyorsunuz? Diş fırçası ve macunu var mı özel tercih ettiğiniz?

Tevfik

Yönetici
@Miu, rica ederim :) köpekler kategorimizde (bilgi kısmında) birçok konuya da erişebilirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: Miu

Miu

Kullanıcı
Her gün diyor HER GÜN :oops: Yeni bir şey daha öğrendim. Haftada bir fırçalasam mükemmel olur diye düşünüyordum kendimce bir de.

Gideyim de akşam fırçalayayım hayvanın dişlerini.

Tevfik

Yönetici
@Miu, böylesi çok daha güzel olur, insan dişlerine bakım gibi kedilerimizin ve köpeklerimizin dişlerine de bakım şart ☺

• Beğen

socrabbit

Moderatör
Dişlerini fırçalamak yerine içine diş macunu sıkılan oyuncaklardan alıp verebilirsiniz. Oynarken kendi kendine temizlemiş olur biz öyle yapıyoruz :)

• Beğen

Miu

Kullanıcı
Dişlerini fırçalamak yerine içine diş macunu sıkılan oyuncaklardan alıp verebilirsiniz. Oynarken kendi kendine temizlemiş olur biz öyle yapıyoruz :)
Akşam fırçaladım. şap şup yuttu macunu zaten 😁 o oyuncakları görüyorum, duyuyorum hep ama hiç almadım denemedim. Gerçekten fırçalamış etkisi yapıyor mu? Fırça ile dişin üzerini temizlemekle aynı olmaz gibi geliyor bana hep.

Son düzenleme:

socrabbit

Moderatör
Ağızlarında baya geveledikleri için bütün dişlere uğruyor neredeyse, dişlerini fırçalatmayan köpekler için baya faydalı oluyor.