Köpek Yuvası (Evi) Yapıyor El Emeği Göz Nuru

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Youtube üzerinden böyle videolar hep dikkatimi çekmiştir, izlemesini de severim.

Bir işte el emeği, göz nuru olduğu zaman benim için bambaşka anlam taşıyor desem yeridir. Adama helal olsun tek başına muhteşem bir yer yaptı, Bu adamların tüm videoları gerçekten çok güzel, muhteşem işler çıkartıyorlar ortaya. Videoyu sonuna kadar izlediğinizde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız :)

Osman Akdemir

Hayvansever
Kus Dostu
Youtube üzerinden böyle videolar hep dikkatimi çekmiştir, izlemesini de severim.

Bir işte el emeği, göz nuru olduğu zaman benim için bambaşka anlam taşıyor desem yeridir. Adama helal olsun tek başına muhteşem bir yer yaptı, Bu adamların tüm videoları gerçekten çok güzel, muhteşem işler çıkartıyorlar ortaya. Videoyu sonuna kadar izlediğinizde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız :)

Gerçekten çok güzelmiş 😊

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Osman Akdemir ben çok seviyorum bu tarz videoları, birşeyler yapmayı bende severim ama pek elim yatkın değildir yalan yok :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
umarım diğer insanlara çok güzel örnek olmuştur, sırf izlemek için izliyenler olduysa pek bir anlam ifade etmez onlara. ben çok beğendim yaptıkları işi muhteşem olmuş

Misgene07

Hayvansever
Çok güzeller ben de çok keyif alıyorum kedi köpek
Evi videolarindan. İnsanlar çok pratik yà gerçekten.

destanhbf

Hayvansever
evet video güzel ortada güzel bir emek var. düşünüyorum da gündelik hayatta kullanmadığımız işimize yaramayan ne varsa aslında bir şekilde içine hayal gücü katılarak sokak canlarına faydalı gereçlere dönüştürülebilir. sadece araç gereç hayal gücü ve zaman bize yeterli. ilerleyen dönemlerde bu düşüncemi gerçekleştirmek adına bir proje geliştirmeyi planlıyorum. her ilden her isteyenin eşlik edebileceği bir proje. @Tevfik hocam bu konuda bir istişare yapabliriz.