Köpek ve kedilerin anlaşması hakkında.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mia

Hayvansever
Kedi Dostu
İnşallah birkaç aya Antalya'ya taşınacağız. Köpek bakabilecek bir alanımız olacak, ona güzel şeyler sunma fırsatımız da var.

Aynı zamanda kuşum ve kedim var. İkisi bir şekilde idare ediliyor ama bir de köpek sahiplensem, sorun yaratır mı bize?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Köpeği yavruyken almanız veya daha önce kedilerle ve/ya diğer hayvanlarla yaşamış bir köpek sahiplenmeniz sıkıntı yaratmayacaktır. Kavga etmeleri durumunda birbirlerini incitmemeleri için küçük ırk köpek tercih edebilirsiniz. Olur da bir gün kavga ederlerse köpeğiniz, kediniz veya kuşunuza ister istemez zarar verebilir.

pirtikkedi

Hayvansever
Kedi Dostu
Köpeği yavruyken almanız veya daha önce kedilerle ve/ya diğer hayvanlarla yaşamış bir köpek sahiplenmeniz sıkıntı yaratmayacaktır. Kavga etmeleri durumunda birbirlerini incitmemeleri için küçük ırk köpek tercih edebilirsiniz. Olur da bir gün kavga ederlerse köpeğiniz, kediniz veya kuşunuza ister istemez zarar verebilir.
@socrabbit hocam doğru söylemiş. Aslında hem kediyi hem de köpeği yavrularken birbirlerine alıştırmak lazım.

Banu Zorluoğlu

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim sultan papağanım ve kedim aynı evde yaşıyorlar, pisiciğim hiçbir zaman kuşumu rahatsız etmedi. @socrabbit dediği gibi yavru olursa kediniz, köpeğiniz veya kuşunuz hepsi birbiri ile arkadaş olurlar