Köpek Sahiplendirme Köpek Sahiplenmek İstiyorum

mertyildiz

Kullanıcı
Katılım
8 Haz 2019
Mesajlar
2
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Konum
Kayseri
Merhaba arkadaşlar.

Adım Mert. 22 yaşımdayım, Kayseri'de yaşıyorum, öğrenciyim. Bir köpek sahiplenmek istiyorum. Golden olması tercihimdir ama onun dışında bir cins olursa da hayır demem sanırım. Çok küçük, yavru aramıyorum çünkü tuvalet eğitimi olması benim için önemli. En azından ihtiyacı geldiğinde bir şekilde bana bildirebilecek eğitimi olursa çok iyi olur. Çünkü daha önce hiçbir eğitimi olmayan bir yavru almıştım bir haftalığına ve evin her yerine pislemişti, çok sorun yaşamıştım sonrasında. Açıkçası en büyük kriter bu benim için. Barınaktan sahiplenmek istiyordum başta ama barınaktaki köpeklerin hasta olduğundan, bir süre sonra ölebileceğinden, öyle daha çok sorun yaşayabileceğimden ötürü sahibi olan ancak sahiplendirmek isteyen insanlarla iletişime geçmemi söylediler. O yüzden böyle bir yola başvurdum. Çevrenizde böyle köpekler varsa veya siz sahiplendirecekseniz, Kayseri veya çevre illerdeyseniz (Nevşehir, Kırşehir, Niğde) benimle iletişime geçerseniz sevinirim. Aklınıza takılan, sormak istediğiniz soruları da sorabilirsiniz.
 

Tevfik

Yönetici
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
1,028
Tepkime puanı
737
Puanları
113
Konum
Kayseri
@mertyildiz, merhabalar daha önce size dediğim gibi kuzenimin bekar evlerinde golden cinsi köpekleri vardı ve sahiplendirmişlerdi talas anayurtta oturuyorlardı. Köpek çok akıllı, uysal ve eğitimliydi. Sahiplendirecek kişiler benimle de iletişime geçebilirler, aynı şehir de yaşıyoruz Mert bey ile. Aracılığım ile Mert bey’e güzel bir dost edindirebiliriz.
 

Miela

Kullanıcı
Katılım
11 Mar 2019
Mesajlar
260
Tepkime puanı
120
Puanları
43
Konum
İzmir
Veterinerlere de telefon bırakın geçenlerde kedimi aşıya götürdüğümde biriyle karşılaştım sahiplenmişler. Bazı köpekler 10-12 tane yavru doğuruyormuş sahipleri napacaklarını bilemiyorlarmış haber bırakıyorlarmış o zaman vete.