Köpek bakımı hakkında bilgiye ihtiyacım var

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
Zaten yeşil olan sizin kediye önerdiğiniz ilk başta çıktı

Hocam bakım seti de sipariş ettim. 17 haziran da mama,set vs. Hepsi elimde olacak. Attığım 3 tanenin hepsini aldım...

Hocam çiş pedi almamışım şimdi baktım bir sürü marka var hangisini tercih ediyim...

Daynamadım papyon da aldım:giggle::D hocam...

Bakım spreyi ve mamayı yiyebileceği kap falan da aldım...

Böyle giderse batcaz resmen:giggle::giggle::giggle::giggle::giggle::giggle::giggle::giggle::giggle:

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Sürekli flood (art arda mesaj) yapmak yasaktır. Mesajlarınızı birleştirdim, daha dikkatli olursanız memnun olurum.

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
Hocalarım benle uğraşmayın eğer çok önemli bi sorun olursa yazarım çünkü yazdıkça yasakları çiğniyorum tekrar özür dilerim kusra bakmayın...

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Sizi uyarmak bizim görevimiz, siteyi kurallarımız çerçevesinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Size her zaman yardımcı oluruz. :)

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
Sizi uyarmak bizim görevimiz, siteyi kurallarımız çerçevesinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Size her zaman yardımcı oluruz. :)
Hocam çok teşekkürler sizin gibi anlayışlı ınsanlar kalmadı artık.
Gerçekten anlayışınız için çok özür dilerim...

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
Hocam köpek dün geldi ve her yere dışkısını yapmış durumda şu an. Ped almıştım ne yapıyım?
Bide yatağın üzerinde koyduk uyuyamadı dün. köpeğin uyuması için bi bags gibi bi şey gerekir mi?
Veya alışır mı ben pek prada uyumasını istemiyorum açıkçası yanımızda yatağımızda uyumasını alışmasını istiyorum.
Ama şu an en önemli konumuz temizlik ne yapabilirim...

Son düzenleme:

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kendi yatacağı yeri kendisi seçer zamanla. Sprey aldıysanız pede sıkın çişini oraya yapmayı bir süre sonra öğrenir. Kakasını yapacağını anladığınızda pede götürebilirsiniz. Kakasını da her pede yaptığında ödül maması verebilirsiniz.

BATUR

Hayvansever
Kus Dostu
Kendi yatacağı yeri kendisi seçer zamanla. Sprey aldıysanız pede sıkın çişini oraya yapmayı bir süre sonra öğrenir. Kakasını yapacağını anladığınızda pede götürebilirsiniz. Kakasını da her pede yaptığında ödül maması verebilirsiniz.
Tamam hocam ödül maması almamıştım şimdi alırım çok teşekkürler...Semi-moist ödül maması almayı düşünüyorum. Sizce hangi marka alabilirim?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Ördekli mamaları daha çok seviyorlar. Tavsiye ederim.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Gimdog, bosch alabilirsiniz. Semi moist diye bir marka olduğunu sanmıyorum mamanın özelliğine bakmış olabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...