Köpek Almak Istiyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

noname

Hayvansever
Kedi Dostu
ama bu almak istediğim köpek en önemlisi kedime zarar vermemeli kedimle çok bir arada bırakmayı düşünmüyorum birbirlerini unutsalar bile köpek kediye zarar vermemeli... küçük ırk düşünüyorum havlayarak apartmandakileri rahatsız edebilecek bir köpekte olmamalı bu aradığım özelliklere sahip hangi cinsler var? köpek tatlı güzel bir şey olsun istiyorum... belki yanına ilerde bir eş alabilirim

karaduman

Hayvansever
Kopek Dostu
Maltese terrier tercih edilebilir. Küçük ırk köpeklerden bir tanesi. Özellikleri bakımından aradığınız köpek olabilir ancak yinede detaylı araştırma yapmalısınız. Bildiğim kadarıyla özelliklerini kısaca açıklayayım.
-Neşeli ve Hareketli.
-Oyun oynamayı severler.
-Adaptasyon kabiliyeti yüksektir.
-Çok iyi bir aile köpeğidir.
-Çocuklarla uyum yeteneği yüksektir.
-Evde kolay bakılabilen bir ırktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Begüm

Hayvansever
Kedi Dostu
@karaduman, gayet güzel ve anlaşılır bilgiler vermişsiniz küçük ırk köpekleri ben seviyorum fakat büyük köpeklerden daha tehlikeli olabileceği düşüncesi hiç aklımdan çıkmıyor

noname

Hayvansever
Kedi Dostu
kediciğime zarar verme ihtimali var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
@noname yanlıs anlamazsanız birşey sormak istiyorum. Neden ısrarla ikinci bir hayvan almak ve bunu kediden farklı bir canlı olarak almak istiyorsunuz? Özel bir sebebi var mı?

Simdiye kadar maymun, guinapig, köpek vs sorguladınız.

tekrar belritmek istiyorum eğer kendiniz için değil kedinize arkadaş arıyorsanız kedi hariç hiçbir hayvan ile yeterli arkadaşlık yapmayacaktır.

noname

Hayvansever
Kedi Dostu
@noname yanlıs anlamazsanız birşey sormak istiyorum. Neden ısrarla ikinci bir hayvan almak ve bunu kediden farklı bir canlı olarak almak istiyorsunuz? Özel bir sebebi var mı?

Simdiye kadar maymun, guinapig, köpek vs sorguladınız.

tekrar belritmek istiyorum eğer kendiniz için değil kedinize arkadaş arıyorsanız kedi hariç hiçbir hayvan ile yeterli arkadaşlık yapmayacaktır.
doğru söylüyorsunuz sanırım biraz hevesleniyorum başka hayvana gerek yok aslında