Köpeğiniz Olsa İsmi Ne Olurdu? Varsa İsmi Nedir?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli dostlarım, bugün açtığım konulardan bir tanesi köpeğiniz olsa ismi ne olurdu? İsmini ne koyardınız? Veya varsa bir köpeğiniz ismi nedir?

Benim geçmiş zamanda bir köpeğim vardı ismi HERA idi. Maalesef bahçemizden çalındı, bulana ödül bile vermeye hazırdık ama hiç kimseden ses çıkmadı. Ama hâlen arıyorum o köpeğimi ve çok özlüyorum.

59

KingEray

Hayvansever
karabaş :D köpeğim olsa karabaş derdim paşa falan bana itici geliyor. karabaş gell oğlum dediğinde o gururu hissetmek lazım :D

HayvanSever

Yeni Üye
Diger Dostu
Köpeklerin boyunlarına ya da bir operasyon ile vücutlarından herhangi bir yerine takip için bir GPS cihazı konulmuyor mu?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@KingEray karabaş gerçekten çok yaratıcı bir isim :D

@HayvanSever konuluyor, tasmalarına ilave olarak gps yerleştiriliyor ama bunu çaldıklarından sonra öğrendim maalesef. Yakın tarihte çalınmadı. Yaklaşık 4 yıl oluyor diyebilirim.

bulutkaktus

Hayvansever
Kedi Dostu
7,8 yıl önce terrier cinsi bir köpeğimiz vardı. Adı lessiydi yaramazın 😊

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@bulutkaktus lessi güzel isimmiş, sonrasını sormak istiyorum ama o acı haberi de almak istemiyorum açıkçası.

bulutkaktus

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik bazı nedenlerden dolayı sahiplendirmek zorunda kaldık. Şu an iyi kendisi, görmeye gidiyorum

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@bulutkaktus çok şükür, bende başına kötü bir şey geldi sandım. Elbette geçerli bir sebebiniz var ise sahiplendirmek için, bence iyi bakacak birisine teslim etmeniz daha mantıklıdır diye düşünüyorum.

Forumda da paylaşmıştım gördünüz mü bilmiyorum ama sahibi tarafından bir köpek nasıl terk ediliyordu. Ne kadar üzülmüştüm ona...

bulutkaktus

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik maalesef görmedim. Terk etmek yerine sahiplendirse hem köpek için hem kendi vicdanı için daha iyi ama sokağa bırakmayı tercih ediyor bazıları.

Sibel Kosanoğlu

Hayvansever
Kopek Dostu
Eğer bir çift köpeğe sahip olmuş olsaydım şu an sanırım ben de hera ile zeus koyabilirdim isimlerini, oldukça güzel isimler.

Dogukan

Hayvansever
Kopek Dostu
şuanki köpeğimin ismi Tarçın, ama aldığım zamanki aklım şimdi olsaydı Rıfkı koymak isterdim :D