Köpeğimin ayağı düzelir mi ?

Furkan77

Hayvansever
Kopek Dostu
Katılım
13 Mar 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Tedavi
Öncelikle merhaba;

1 ay kadar bir süre önce köpeğime araba çarptı. Kalçasında bir kemiği kırıldı ve arabanın çarptığı taraftaki arka ayağı sakat kaldı.
Veterinere götürdüm röntgen çekildi gerekli ilaç vitamin tedavileri yapıldı ve ameliyata gerek olmadığını kendinden geçebileceğini söylediler.
Dar bir alana 10 gün gibi bir süre kapadık fakat köpeğimiz de ki ruhsal bozuklukları görünce bulunduğu bölgeden çıkarıp bahçemize geri saldık.
Köpeğim şu anda seke seke gidiyor ayağına dokunduğum zaman acımıyor bağzen kendiliğinden basıyor. Ben kendi kanaatimce piskolojik olarak köpeğim ayağının üstüne basmıyor diye düşünüyorum. Daha önce bu gibi sıkıntıyı yaşayıp çözen veya bana yardımcı olucak biri var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
 

Sultanım

Moderatör
Kus Dostu
Katılım
30 May 2019
Mesajlar
919
Çözümler
23
Tepkime puanı
487
Puanları
63
Konum
İstanbul
@Furkan77, çok geçmiş olsun, çok üzüldüm 😞. Bu konu hakkında bir bilgim yok ama bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlar. Umarım en kısa sürede ayağı düzelir.
 

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Katılım
5 Mar 2019
Mesajlar
2,845
Çözümler
11
Tepkime puanı
1,318
Puanları
113
Konum
Eskişehir
Fizyoterapi tedavisi görmesi bu konuda fayda sağlayabilir. Bir şey söylemeden önce ayağının tekrar kontrol edilmesi daha doğru olur. İyileşme sonrası kontrole götürmüş müydünüz?
 

Furkan77

Hayvansever
Kopek Dostu
Katılım
13 Mar 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Tedavi
Fizyoterapi tedavisi görmesi bu konuda fayda sağlayabilir. Bir şey söylemeden önce ayağının tekrar kontrol edilmesi daha doğru olur. İyileşme sonrası kontrole götürmüş müydünüz
Götürdüm bir problem kalmadığını söylediler. Zamanla ayağının üstüne basar dediler ama basmadı ben piskolojik bir problem yaşadığını aslında bassa basar ama korkudan basamadığını düşünüyorum. Veteriner şartları da çok ağır geliyor bağzı durumlarda o yüzden kendiliğinden bir yöntem bilen var mı diye merak ediyorum. Sakat olmayan ayağını kaldırdığımda o ayağı ile duruyor biraz sonra sırt üstü yatıyor ama acı çekmiyor sadece basmak istemiyor gibi geliyor