Köpeğimi zehirlemeye çalışıyorlar

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

caiquex

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba arkadaşlar, benim iki köpeğim oldu hayatım boyunca ve ikiside bir kere zehirlendi, ilk köpeğim zehirlendi (fare zehri) ancak ölmedi zehirlendiğini erkenden farkettik ve tedavi ettirdik sonrasında çok yaşlandığı için öldü, ikinci köpeğim ise zehirlenerek öldü (fare) zehri, kopeklerime neden fare zehri atiyorlar bilmiyorum ama önlemini almaya çalışıyorum, neden fare zehri atarlar? atmaya hakları yok, ayrıca kopeklerimin cinsi Shorthair Pointer'dı, havlamiyorlardi sakin hayvanlardı ve en önemlisi isteseler de dışarı çıkamıyorlardı, bildiğiniz 4 duvar arasinda bakiyorduk onlara sadece bir tarafdan mahalleye çıkış vardı ve köpekler biz yokken asla dışarı cikamiyordu, etrafı kapali güzel bir bahce, kimseyi isiramaz kimsenin hayvanına zarar veremez, hiç kimse şikayet etmiyordu, keşke yapanı bulabilsem... Arkadaşlar bana lütfen bir çözüm önerin bahcenin üstü açık etrafı komple kapalı kapısı var birde, insanlar kapinin hemen dibinde ufacik bir delik vardı oradan arada kafasını cikariyordu ama yani tamamen kafasını çıkarmıyordu burnuna kadar falan gelebiliyordu o kadar küçüktü o delik, acaba oradan mi zehirlediler yoksa yukaridan mi attilar diye düşünüyorum ne yapmamı önerirsiniz bahçenin ustunu mu kapayayim, o deliği kesin kaparım ve kamera sipariş ettim, 1 yıl içinde bir Golden sahiplenicem ve bahçeyi cok güvenli yapmayı düşünüyorum, sizinde onerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Kapı bayağı büyük ve kilitli.

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba, bu şekilde bir şeyle karşılaşman gerçekten üzücü. Kimsenin buna hakkı yok ve asla olamaz. Kamera sipariş ederek gayet iyi yapmışsın. Muhtemelen yukarıdan almışlardır, fare zehri küçük bir delikten atılamaz. Bunu iki kere yapan cani tekrar yapacaktır ve kameranın özellikle her yeri göstermesi senin için avantaj olacaktır. Tekrar başına geldiğinde görüntüleri polise verirsen çok daha iyi olacaktır.

ırmak

Hayvansever
Kus Dostu
ben burada ağzımı bozmak istemiyorum ama böyle insanlar hak ediyor. Böyle vicdansız böyle gamsız insanlar gördükçe ki maalesef çok fazla bu tür insanlar hayattan soğuyorum. Bunu yapan ben insanım demesin ben çok iyiyim benim hiçbir günahım yok demesin. En kötüsü de o rahatsız oldukları yavrulara yemeklerine karıştırarak veriyorlar ya Allah onları bildiği gibi yapsın. Çok doluyum bu tür konulara. Sen bu hayattaysan tabiatın buysa onların da dünyası ve onların da yaşam bölgesi yani ben anlamıyorum sevmiyorsan vurma öldürme yanından geçme ama Saygı duy bu kadar zor mu. sadece insanlara mı saygı duyulması gerekiliyor? Vicdansız haysiyetsizler. Çok üzüldüm yaşadığınız duruma cidden.

caiquex

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba, bu şekilde bir şeyle karşılaşman gerçekten üzücü. Kimsenin buna hakkı yok ve asla olamaz. Kamera sipariş ederek gayet iyi yapmışsın. Muhtemelen yukarıdan almışlardır, fare zehri küçük bir delikten atılamaz. Bunu iki kere yapan cani tekrar yapacaktır ve kameranın özellikle her yeri göstermesi senin için avantaj olacaktır. Tekrar başına geldiğinde görüntüleri polise verirsen çok daha iyi olacaktır.
Bir kamera daha sipariş edicem ve üstünü oluklu bir şeffaf catiyla kapaticam havasızda kalmayacak yukarıdan eşya da atilmayacak, zehirde, teşekkür ederim onerileriniz için.

Serkan

Hayvansever
Kopek Dostu
Bir kamera daha sipariş edicem ve üstünü oluklu bir şeffaf catiyla kapaticam havasızda kalmayacak yukarıdan eşya da atilmayacak, zehirde, teşekkür ederim onerileriniz için.
Rica ederiz. Umarım tekrar böyle bir şeyle karşılaşmazsınız.

semih_

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Geçmiş olsun, umarım bunu yapan kişiyi bulursun. Cezasız kalmamalılar.