Köpeğimde lokal tüy dökülmesi oldu

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Zifir

Hayvansever
Kopek Dostu
Köpeğimin kuyruj kısmında lokal tüy dökülmesi oldu 2 3 aydır geçmedi veterinere götürdüm iç parazit vurdu gönderdi oraya da kantron yağı sür dedi anlamadım 2 3 hafta her gün uyguladım geçmedi ne yapmam lazım

Normalde tüyleri simsiyah ama o bölgedede açık kahve olmuş bazı yerler dökülmeden önce de öyle olmuştu
IMG_20210404_085404.jpg

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Pire neden olabiliyor bu duruma ancak alerjik de olabilir, başka veterinere gostermenizde fayda olabilir

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Köpeğinizin tüylerinde kepeklenmede var, kullandığınız mama alerji yapıyor olabilir. Hangi marka mama kullanıyorsunuz? Alerji, egzama, mantar gibi birçok hastalık da buna sebep olabiliyor.

Zifir

Hayvansever
Kopek Dostu
Köpeğinizin tüylerinde kepeklenmede var, kullandığınız mama alerji yapıyor olabilir. Hangi marka mama kullanıyorsunuz? Alerji, egzama, mantar gibi birçok hastalık da buna sebep olabiliyor.
normalde tüylerinde kepek olmazdı mamayı değiştim somonlu bir mama aldım tüyleri simsiyah ve parlaktı petshoptan dr sacchi aldım somonlu
Pire neden olabiliyor bu duruma ancak alerjik de olabilir, başka veterinere gostermenizde fayda olabilir
pire vb yok üzerinde başka veterinere en kısa zamanda götüreceğim fakat yaşadığım yer çok küçük birkaç veteriner var onlara da ne olur ne olmaz götüreceğim onlarda görsün teşekkürler

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Dr. Sacchi ev hayvanlarına verilmemesi gereken bir mama, onun yerine Mystic veya Golosi almanızı tavsiye ederim.