Köpeğim Kuyruğunu Kovalıyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

atunga37

Hayvansever
Kopek Dostu
Herkese merhaba, 1 yaşında bir toy poddle sahibiyim.

Köpeğim dünden beri her boş kaldığında kuyruğunu ısırmaya çalışıyor, mamasını yiyor oyunda oynuyor fakat boş kaldığı an kuyruk ısırmaya çalışıyor. Bizim ailemiz 5 kişi idi annem genellikle ilgilenirdi 1 hafta önce onlar şehir dışına gittiler kardeşım, ben ve köpeğimiz kaldık. Sebeplerinden biri bu olabilir mi? Veterine götürdüm herhangi bir kuyruk enfeksiyonu bir hastalık veya pire çıkmadı. Yorumlarınızı alabilir miyim lütfen fikir edinmem gerekiyor..

Teşekkürler..

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Oyun istiyor muhtemelen, kediler ve köpekler kuyruklarını kovalarlar. Oynatin, yürüyüşe çıkarın.

zbtys

Hayvansever
Kopek Dostu
aşırı derece de görevsiz kalmış. temel kaynakları özellikle egzersizi yönetemiyorsunuz muhtemelen. yaşından ırkından bağımsıaz bir köpek günd een az 6 kilometre yürümeli 3 kere dışarı çıkmalı ekstra oyun vs oynarsanız zaten yorugunluktan kuyrupu aklına bile gelmeyecek

Kesten

Hayvansever
Kopek Dostu
Köpek arkadaşı yeteri kadar yorduğunuzda fiziksel ve zihinsel olarak bu sorun ortadan kendiliğinden kalkacaktır. Bu takıntılı bir davranış ve köpek arkadaşın zor durumda olduğunu söyleyebilirim. Lütfen egzersiz yapın bol bol. Dışarıda koklama yapmasını engellemeyin. Yeni kokular yeni yerler zihinsel olarak da gerekli olan yorgunluğu sağlayacaktır. Farklı köpeklerle( %25 boy farkı olmayan) sosyalleştirin. Tanışmasına izin verin. Benim diyebileceklerim bu kadar. Umarım sorununuz çözülür.